Treść opublikowana przez audia4s4
-
Konkurs klubowy VT cz4 - bez nagród
Mnie sie praca Nowaka podoba najbardziej , ale to tylko moje zdanie.
-
Giełdy i mototargi w Polsce ? Pomoc .
Giełda Poznań - wszystkie czesci tam znajdziecie.Bardzo duzo samochodów. Konin - czesci mało ale aut sporo.
-
Konkurs klubowy VT cz4 proponujcie auta
Komu prace wysłac????
-
Audi 100 C4
2.3 odradzam miałem kiedys 90tke z tym silnikiem,najlepiej w TDI.Podzukaj moze A6 tej pierwszej troche ładniejsza od 100ki
-
test dla facetów
No do łozka byla by OK
-
[A3 ASZ 131psTDI] A3 TDI 131ps 6-Biegów
Moze i prawda.Sprawdze i napisze[br]Dopisany: 03 Grudzień 2007, 14:44 _________________________________________________Powymieniałem olej,filtry, i na pranie zaprowadzilem.
-
Konkurs klubowy VT cz4 proponujcie auta
Do kogo prace przesylac?
-
100 lat 100 lat dla MURZYNA :kox:
:drunk: :drunk:Wszystkiego najlepszego :drunk:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To lipa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Moze zrobimy 09.12 w Poznaniu spocik?
-
VW Lupo 3L 1.2 tdi tiptronic - opinie o aucie
Znajomy miał taką samą lupe,kosiarka straszna ale mało paliła.Moze lepiej 1.4 TDI poszukaj
-
Test Audi A4.
Audi to jedna z najlepszych marek aut i nie ma porównania do jakis smiesznych francuzikow,za 15lat te francuzy sie rozleca a audi bedzie miało pół zycia, wezmy B4 93-95rok a jakiegos peugota czy renowe czy citroena z tego roku to są złomy i tyle
-
[A3 ASZ 131psTDI] A3 TDI 131ps 6-Biegów
Cos około 1100kg, a lata za***iście power okrutny
-
[B5 AFN] Witam ponownie o to mój następny samochodzik
Kozackie Audiki. Tera do tej fele ładne zapodaj i bedzie
-
[B5 AJM] ZIMNY SILNIK > ODPALANIE > TELEPANIE > DYM...
dziwne normy macie No murzyn masz racje dziwne mormy mają.Miałem juz pare TDI-ków i zaden nie miał takich objawów.Kumpel ma ATJ 115ps i nic mu nie trzęsie rano.
-
konkurs klubowy VT
oj sie tu działo bezemnie nawet nie widziałem hehhe
-
konkurs klubowy VT
No cos umilkło
-
Moja była A4 2.5 TDI quattro Avant - RARYTAS !!!
Co tu pisać jak to juz sprzedana,ale super
-
Strefa Śmiechu
Ono jak to wyłączyc
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A moze w parkingu w Poznan Plaza?
-
[A6 C5 ] Moja A6 Avant 2.5TDI z gwintem i na 18" !!!
No fajna
-
[B5 AFN] CYKANIE W OKOLICY TURBOSPRĘŻARKI ORAZ PORANNE KOPCENIE
Kopcenie na biało to normalka przy zimnym silniku szczególnie przy niskich temperaturach powietrza
-
Absurdalny przepis drogowy
No tak ale taka zgode to moge sobie sam napisac i kto to sprawdzi?
-
Euro 2012 - Zabiorą nam czy też nie
zabiorą to moje zdanie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No pomysł dobry gorzej z realizacją