Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audia4s4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audia4s4

  1. Lepiej wymien chlodnice ten proszek nie pomoze na zbyt długi okres czasu.Chociaz jak to jest maly wyciek to sie moze ,,zamulli chlodnica'' od proszku i przestanie leciec.
  2. Ja jak mialem avanta to czarna tasma izolacyjna owinąłem (jeden raz cieniutko) i nie skrzypiało
  3. A moze pod M1? Musze sie wrescie zjawić
  4. Auto ładne. Na przełomie 98/99 był mały lift zmieniono klamki na bardzie okrągłe.A druga połowa 00r byl face lifting.
  5. Moim zdaniem sterownik pompy padł
  6. audia4s4 odpowiedział(a) na Pyc temat w Audi A4 B5
    Tam chyba kontrolki nie idzie odłączyc tak mi sie cos zdaje
  7. audia4s4 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Ja jestem często w Hessen. Dokładnie to Marburg,Kassel. Czasem tez Bielefeld.
  8. Tez bym brał allroada 2.5TDI 180ps
  9. Kiedys tez miałem taki sam model clio 1.9DTI wesja extreme
  10. A ja po wiejsku pojechałem
  11. Passat TD lub TDI albo Golf III TDI.
  12. Poszło , troche dziwne pytania
  13. Kupił bym paska bo diesel tansza jazda. :> A nie wiem czemu na służyc ten temat, masz na oku takie auta do kupienia?
  14. Tragedia wracałem 22.12 w swiecku pusto ale zaraz za granicą stałem 1h w korku.Moim zdaniem jakby byl kolejka na granicy to by tych korkow nie bylo bi by sie rozjecali troche.
  15. freon ja wiem jak sie rejstruje auto,ja to chcialem kupic do siebie bo dobra cena.
  16. Nie o to mi chodzi, mi chodzi o to ze nie ma duzego briefu a jest tylko mały brief i czy zarestruja mi to auto
  17. Mam do kupienia audi W niemczech i jest tylko Mały brief nie ma dużego, czy zarejstruje takie auto na ten brief?
  18. Zycze wam wszystkim spełnienia marzeń i szczęśliwych Świąt w rodzinnym gronie, i szęsliwego nowego roku.Tylko nie jedzcie pijani audikami!!
  19. http://pl.youtube.com/watch?v=QE61Bz7IHKg Howard Jones
  20. Nie no 180km/h to idą 90ps. Na 110tke to słabo.
  21. Napewno wolniej bym jechal przy robotach drogowych , 130km/h to zbyt szybko prz takich warunkach.
  22. Oj chłopie szkoda tylko tego tematu zakladac Nie moge sie powstrzymac. Prawdopodobnie klapa malowana byla i sie ktos zachwial przy przyklejaniu znaczka. Co wy ludzie jaja se z tego forum robicie
  23. audia4s4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ja miałem B4 2.0 16v tylko nie Quattro, idzie za***iście. Pali okolo 10l

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.