Treść opublikowana przez audia4s4
-
[B5 1Z] wyciek płynu chłodniczego z chłodnicy
Lepiej wymien chlodnice ten proszek nie pomoze na zbyt długi okres czasu.Chociaz jak to jest maly wyciek to sie moze ,,zamulli chlodnica'' od proszku i przestanie leciec.
-
Skrzypiąca roleta bagażnika w Avancie
Ja jak mialem avanta to czarna tasma izolacyjna owinąłem (jeden raz cieniutko) i nie skrzypiało
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A moze pod M1? Musze sie wrescie zjawić
-
Kupujemy A3
Auto ładne. Na przełomie 98/99 był mały lift zmieniono klamki na bardzie okrągłe.A druga połowa 00r byl face lifting.
-
[B5 1Z] Zimny silnik po przegazowaniu gaśnie
Moim zdaniem sterownik pompy padł
-
[B5 ADR] Kontrolka Airbagu
Tam chyba kontrolki nie idzie odłączyc tak mi sie cos zdaje
-
A4-KLUB.GERMANY
Ja jestem często w Hessen. Dokładnie to Marburg,Kassel. Czasem tez Bielefeld.
-
[INNE] Dywaniki guma czy welur - gdzie we Wrocku
Lato - welur.Zima - guma
-
Jaki SUV do 60000 zł?
Tez bym brał allroada 2.5TDI 180ps
-
moja była [R Clio]
Kiedys tez miałem taki sam model clio 1.9DTI wesja extreme
-
VT mojej Gdyby ktos mial ochote sie pobawic:)
Dzieki koledzy dzieki
-
VT mojej Gdyby ktos mial ochote sie pobawic:)
A ja po wiejsku pojechałem
-
Jakie kombi do 7- 10 tys zł
Passat TD lub TDI albo Golf III TDI.
-
Ankieta o samochodach na zaliczenie do szkoły...
Poszło , troche dziwne pytania
-
A4 B6 3.0 220KM 2001r VS VW PASSAT 2.5D 4-MOTION 196KM???
Kupił bym paska bo diesel tansza jazda. :> A nie wiem czemu na służyc ten temat, masz na oku takie auta do kupienia?
-
Strefa schengen
Tragedia wracałem 22.12 w swiecku pusto ale zaraz za granicą stałem 1h w korku.Moim zdaniem jakby byl kolejka na granicy to by tych korkow nie bylo bi by sie rozjecali troche.
-
Rejstracja auta
freon ja wiem jak sie rejstruje auto,ja to chcialem kupic do siebie bo dobra cena.
-
Rejstracja auta
Nie o to mi chodzi, mi chodzi o to ze nie ma duzego briefu a jest tylko mały brief i czy zarestruja mi to auto
-
Rejstracja auta
Mam do kupienia audi W niemczech i jest tylko Mały brief nie ma dużego, czy zarejstruje takie auto na ten brief?
-
Składamy życzenia świąteczne
Zycze wam wszystkim spełnienia marzeń i szczęśliwych Świąt w rodzinnym gronie, i szęsliwego nowego roku.Tylko nie jedzcie pijani audikami!!
-
Ulubiona Muzyka - linki :)
http://pl.youtube.com/watch?v=QE61Bz7IHKg Howard Jones
-
[B5 AFN] --- Prędkość maksymalna w moim bordziuchu ---
Nie no 180km/h to idą 90ps. Na 110tke to słabo.
-
przedstawiam sytuacje - co byscie zrobili na moim miejscu ????
Napewno wolniej bym jechal przy robotach drogowych , 130km/h to zbyt szybko prz takich warunkach.
-
[B5 1Z] Odwrócona 4 na tylniej klapie
Oj chłopie szkoda tylko tego tematu zakladac Nie moge sie powstrzymac. Prawdopodobnie klapa malowana byla i sie ktos zachwial przy przyklejaniu znaczka. Co wy ludzie jaja se z tego forum robicie
-
Audi 100 C4
Ja miałem B4 2.0 16v tylko nie Quattro, idzie za***iście. Pali okolo 10l