Treść opublikowana przez audia4s4
-
ASN vs AVF
Ja jestem ciekaw pojedynku 1.8T 150ps i 2.5TDI 150ps
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No załuje,żałuje Iverson,ale jakbym byl w polsce to na bank bym przyjechał ;(
-
Seriale
o i jeszcze dodam Kryminalnych i ostatnio obejrzałem ten nowy serial twarzą w twarz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie no tera to juz musze przyjechac
-
[B5 AFN] avant by Damien ]:-> skóra, 17''s-line, xenon
No jednak przyjąłes moje zaproszenie do klubu Ładna a4, fajny wypasik
-
sprzedam Audi A4 B8 s-line ,licytacja od złotówki
Moze tez takie cos machne
-
[B5 1Z] Moja granatowa Niunia :)
Kurde te koła zmien. Reszta ok :th:
-
[B5 ABC] Dahlbackracing
Najlepsza ta niebieska S4
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
No to pykamy na słowacje ? Termin jeszcze trzeba ustalic
-
Jaki to silnik?
A ja mysle ze to 2.8
-
[B5 ADP] nie działa ogrzewanie
A nie wsypywałes jakis proszków do uszczelniania czy cos w tym rodzaju?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurde jaka tregedia. Chłopoki mozna do was wpadnac kiedys?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ku...a mac nie dam rady z niemiec jutro wrócic
-
Oszczedna jazda z silnikem 1.6?
a nie da sie zejsc na 3 ?? heheh hehe A to trzeba kupic lupo 3L
-
Oszczedna jazda z silnikem 1.6?
Kupta se Tdi i bedzie wam 5litrów palił
-
Rekord prędkoci pobity
Dobre
-
moje a4 1.9 TDI (110PS) bordo :]
no kozacka
-
Panowie i Panie w kuchni...
No gary to tragedia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jutro wam powiem czy bede
-
[B6 ASN] Moja :)
Felga jest ok 17' wystarczy. :oklaski:
-
[B5 AJM] A4 2000r 115KM xenon 18" skóra, navi, dvd SPRZEDANA...
Piekna ładny felunek :oklaski:
-
NASZ SłUżBOWE MAYBAHY :))
A to opel signum 3.0 DTI i focus 1.6 autami jezdze (do katowania po bielefeldzie) co dwa miesiące
-
A4 Assistance
Dzieki pre_pl juz mam liste
-
[2,5 TDI 150KM] Panie i Panowie tego nie radzimy kupować
Czy te 180konne lub 163km są lepsze od tych 150? Chodzi mi o awaryjnosc
-
A4 Assistance
A mnie sie nie wyswietla dział assitance. Był napoczątku zaraz po wstąpieniu a teraz juz nie widze