-
[B5 ABC] jakie lampy wybrac???
Ja mam FK i jestem zadowolony http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,15252.0.html
-
[B5 ADR] Czy będę zadowolony z tych reflektorów?
Ja mam FK na H7 i jestem zadowolony i polecam http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,15252.0.html
-
Wycieczka do Polski, czy musze martwic sie o swiatla?
Hej. Jedz do pierwszego lepszego warsztatu samochodowego gdzie robia MOT'a i tam ci powiedza gdzie dokladnie powinienes przykleic tasmeksy Pozdrawiam
-
[B5 ADR] Lampy przód
Hej. Ja mam FK i jestem z nich bardzo zadowolony http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,15252.0.html
-
[B5 ABC] Dahlbackracing
Slyszeliscie o szwedzkiej firmie dahlback racing? Zobaczcie auta, polecam
-
[B5 ABC] B5 2.6 V6 Moje Audi. Nowe foty
To dopiero nowina. Naprawde nie sa oryginalne? Massacra
-
S4 B5 Moj ci on!
No ładny ci on, ładny :oklaski: :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj :th:
-
[B5 ABC] Przednie lampy- co sądzicie? (Nowe Foty)
??? Daj spokój
-
[B5 ABC] Przednie lampy- co sądzicie? (Nowe Foty)
Ja je na ebay'u w UK kupiłem. Nie wiem jak sie świecą Sonary, ale te całkiem przyzwoite są i do tego regulacja na ruch prawo i lewostronny. Poza tym wyglądają ładnie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj :th:
-
[B5 AFN 1,9]troszeczke inny audik
A może sprzedaj tego body kit'a na eBayu albo gdzieś i znajdź coś bardziej stonowanego. Ten jest za bardzo agresywny żeby nie powiedzieć wulgarny http://www.body-kitz.com/index1.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj :th:
-
[B5 AFN 1,9]troszeczke inny audik
No jak dla mnie to trochę to nie bardzo wygląda, ale ważne żeby Tobie sie podobało. Ściągnij ten plastik spod przedniej rejestracji :)Na tym ostatnim zdjęciu w bagażniku to majtki leżą? Pozdrawiam
w00
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta