Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

w00

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez w00

  1. Ja mam FK i jestem zadowolony http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,15252.0.html
  2. w00 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Ja mam FK na H7 i jestem zadowolony i polecam http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,15252.0.html
  3. Hej. Jedz do pierwszego lepszego warsztatu samochodowego gdzie robia MOT'a i tam ci powiedza gdzie dokladnie powinienes przykleic tasmeksy Pozdrawiam
  4. w00 odpowiedział(a) na dorian30 temat w Audi A4 B5
    Hej. Ja mam FK i jestem z nich bardzo zadowolony http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,15252.0.html
  5. Slyszeliscie o szwedzkiej firmie dahlback racing? Zobaczcie auta, polecam
  6. To dopiero nowina. Naprawde nie sa oryginalne? Massacra
  7. w00 odpowiedział(a) na Aniołek temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No ładny ci on, ładny :oklaski: :>
  8. Witaj :th:
  9. ??? Daj spokój
  10. Ja je na ebay'u w UK kupiłem. Nie wiem jak sie świecą Sonary, ale te całkiem przyzwoite są i do tego regulacja na ruch prawo i lewostronny. Poza tym wyglądają ładnie
  11. Witaj na forum :th:
  12. Witaj :th:
  13. A może sprzedaj tego body kit'a na eBayu albo gdzieś i znajdź coś bardziej stonowanego. Ten jest za bardzo agresywny żeby nie powiedzieć wulgarny http://www.body-kitz.com/index1.html
  14. Witaj :th:
  15. No jak dla mnie to trochę to nie bardzo wygląda, ale ważne żeby Tobie sie podobało. Ściągnij ten plastik spod przedniej rejestracji :)Na tym ostatnim zdjęciu w bagażniku to majtki leżą? Pozdrawiam
  16. Na pewno możesz je ostawić do ruchu prawo lub lewostronnego. Służy do tego mała dźwigienka. Poza tym jest pełna regulacja Tu są zdjęcia mojej z nowymi światłami http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,15252.0.html
  17. Bardzo ladne :oklaski: Wypaśna fela
  18. Zamowilem te lampy FK. Kolo wtorku, srody powinienem je juz miec. Jak je zamontuje dam pare fotek [br]Dopisany: 12 Sierpień 2007, 11:20 _________________________________________________Wrezcie przyszly lampy (FK) . Zamontowalem je. Dla mnie wygladaja super i tez bardzo przyzwoicie swieca. Jutro postaram sie podeslac jakies foty
  19. Bardzo ladne Chyba tez zdejme blotochrony
  20. No wypasik :oklaski:
  21. Chyba wezmę te, przynajmniej wiem ze to FK :th: http://cgi.ebay.co.uk/ANGEL-EYES-FK-HEADLIGHTS-AUDI-A4-1995-1999-BLACK-NEW_W0QQitemZ190117739085QQihZ009QQcategoryZ23009QQcmdZViewItem
  22. Najpierw chce zmienić przednie lampy a później go trochę obniżę.
  23. No wygląda super :oklaski: PS Ciekawe jakby z czarnymi lampami wyglądała
  24. No pewnie, że lepiej wyglądałyby na moim Avancie Oj pasuja, pasuja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.