Skocz do zawartości
IGNOROWANY

moje a4 2.8 quattro tiptronic + nowe fele 17' Avus


hhacek

Rekomendowane odpowiedzi

witam, oto pare fotek mojego nowego nabytku, wiecej fotek za tydzien.

a41.jpg

a42.jpg

a43.jpg

17042007482.jpg

17042007487.jpg

17042007480.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo ładna i silniczek git :) Tylko ta kiera hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko ładne a kiera też jest OK :wink: Co by było gdyby była z tyłu... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fiu, fiu, fiu ale fura :mrgreen:

oczywiscie widziałem fotki wcześniej..teraz tylko czekam na jazdę braciszku :twisted:

chłopaki ze spotów warszawskich, zobaczycie furę na żywo :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecej fotak , bardziej dokładny opis oraz wrazenia z jazdy pierwszym quattro za tydzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No piekna A4, ja tez sobie pojezdze z kierownica z prawej strony, jutro brat przyjezdza z Londynu, ale Vectra jakas SRI (Vaxuall) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20062006168.jpg

20062006169.jpg

20062006170.jpg

20062006171.jpg

20062006173.jpg

20062006175.jpg

20062006176.jpg

20062006177.jpg

20062006178.jpg

nareszcie odebralem moje cudo!! pierwsze co zrobilem to pozbylem sie zbednego oznakowania, tzn A4 2.8, zostawilem OOOO i quattro , narazie:) nie jestem zwolennikiem tjuningu wiec moje A4 pozostanie tak piekne jak go wyprodukowano, jedyne co mam zamiar zmienic to swiatla na xenony . zrobilem dzis 227 mil (ok 360km) z czego 100 km po miescie 120 na autostradzie a reszte po jedno i dwu pasmowkach, bylem w lekkim szoku jak na stacji weszlo mi tylko 38 litrow!!!!!!!!!!!!! troszke powyzej 10l/100 km w 2.8 q automat to mysle ze niekiepski wynik ( komputer pokazywal srednia 32 mpg jesli wam cos to mowi), spodziewam sie ze ten wynik napewno sie zmieni jak bede wiecej jezdzil po miescie. musze powiedzic ze a4 prowadzi sie wspaniale , nawet przy 180km/h ten samochod po prostu chce jechac szybciej i szybciej. tiptronic jest super , zmiana biegow przyciskami w kierownicy to cos wspanialego. musze powiedziec ze brak mi w nim tempomatu i podlokietnika , pozatym fura jest PSZE!!!!!!!. pelne walory quattro napewno docenie zima w polsce , goraco polecam to kombinacje silnikowo napedowa, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fiu, fiu...fotki już widziałem :mrgreen: :twisted:

wrażenia też znam, czekam na wyjazd do Lądka i jazdy próbne brum, brum :mrgreen: :!:

Zmienisz kieralke i bedzie suppper!!

he he obawiam się, że nie ma takiej opcji :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...