KUB3K

O KUB3K

Osiągnięcia KUB3K

Reputacja

1. Witam! Przymierzam sie do zakupu fabrycznego radioodtwarzacza i doszły mnie słuchy, że podobno mają one jakąś fabryczna wadę. Kolega mówił coś o psującym sie chip'ie czy procesorze(?). Nie pamiętam dokładnie. Czy to prawda? Pozdrawiam, kub3k.
  2. Jezeli nie wlacze klimy to nie slychac tego. Po uzyciu klimatyzacji to slychac... nikt wiecej nie mail takiego problemu?
  3. ale dlaczego odglosy slychac tak glosno? tak powinno byc?
  4. Witam! Po wyłączeniu samochodu słychać u mnie z okolic schowka (tego przed pasażerem) dziwne 'pykanie'. Czego to może być przyczyna ? Pozdrawiam, kub3k.
  5. KUB3K

[ALL B6] Plastiki w drzwiach

Witam! Mozliwe ze bylo juz wiele razy na forum ale szczerze mowiac nie moglem tego znalez. Otoz mam do wymiany plastik w drzwiach ten na ktorym sa przyciski od szyb. Moglby ktos podpowiedziec mi gdzie sa jakies srubki/uchwyty zeby to zdemontowac? Z gory dzieki. Pozdrawiam, kub3k.
  6. Witam! Mam zamiar kupić oryginalne radio i nie wiem czy Concert od A3 będzie pasował do mojej A4 (b6). Widzę, że różnią się chromowaną listwą u góry. Oto linki do obu aukcji: http://www.allegro.pl/item354253847_audi_a4_8e0_2001_2005_concert_z_cd_stan_idealny.html http://www.allegro.pl/item358093720_okazja_radioodtwarzacz_audi_concert_ii_2006.html Pozdrawiam, kub3k.
  7. kolor kremowy, a zapomnialem jeszcze o wymianie pokretla do swiatel. Mysle takze o kupieniu oryginalnego radio cd. Czy radio z A3 bedzie pasowac do A4?
  8. 2x, pod jaka nazwa szukac tych elementow? bo szczerze mowiac nie za bardzo wiem jak sie za to zabrac
  9. Witam! Otóż muszę kupić nowy plastik na drzwiach od strony kierowcy (ten za który się łapie podczas zamykania drzwi) oraz przyciski do podnoszenia szyb w obu przednich drzwiach. Mechanizmy sa sprawne, chodzi mi jedynie o wyglad. I tu moje pytanie: Czy jest mozliwosc kupienia jakos oddzielnie samych przyciskow? W serwisie Audi za elementu proponowali mi kolejno 300 za plastik na drzwiach, i za mechnizmy 90 i 60zl. Da sie znalezc cos taniej? Pozdrawiam, kub3k.
  10. mam instrukcje ale jedynie po flamandzku... Da sie jakos zmienic jezyk? Albo ustawic wyswietlanie chwilowego spalania? bo w tej chwili pokazuje mi sie jedynie odleglosc jaka moge pokonac na wlanym paliwie
  11. Witam! Wczoraj zakupiłem Audi A4(b6) i szczerze mowiac nie za bardzo umiem poslugiwac sie komputerem(w samochodzie)... I tu moja prosba: Czy ktos moglby opisac funkcje przyciskow [MODE/+/-] [CHECK/-klucz/0.0]? Z gory dzieki Pozdrawiam, kub3k.
  12. Witam! Zamierzam wymienić pasek rozrządu oraz napinacz. Jakiej firmy polecacie? Z góry thx. KuB3K [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 27-03-2007, 20:46 ] zajrzyj też do FAQ
  13. KUB3K

tylni nawiew

chodzi mi o nadmuchy pod siedzeniami... one powinny dzialac? bo u mnie nie dzialaja... co radzicie?
  14. KUB3K

tylni nawiew

Mam takie pytanko! Czy z tylu pod siedzeniami przednimi powinien byc nawiew? bo tam sa takie podwojne rury i nie wiem do czego sluza, bo raczej z nich nie wieje :/
  15. KUB3K