Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moje A4-Olsztyn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oto kilka fotek mojej Audi :cool: jest to 1,9TDI AFN 110KM 98r.zapraszam do oceny

10028729jm.th.jpg

10028736hd.th.jpg

10028745sf.th.jpg

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Opublikowano

Co tu oceniać, przecież każda A4 jest piękna :razz:

A tak na poważnie to nie przepadam za takim grillem, wolę oryginał.

Reszta jest OK.

Warto jeszcze pokazać fotki wnętrza :!:

Opublikowano
  • Autor

z takim grillem kupilem,zastanawiam sie nad zmiana na ten po 99roku..jesli znajdzie sie okazja to zmienie..co do fotki to juz wrzucam,ale niestety mam tylko jedna.pzdr

10028710it.th.jpg

Opublikowano

Ladne autko grill nie najgorszy :smile:

Opublikowano

auto ladne tylko ten grill... :twisted:

Opublikowano

fajna bo TDI ..... :twisted:

ale grill bym wywalil ....

Opublikowano
  • Autor

wiec co za grill polecacie zebym wstawił?

Opublikowano
wiec co za grill polecacie zebym wstawił?

Po liftingu jest bardzo ładny , a jeszcze jak niemasz ramek chromowanych na oknach to możesz sobie zrobić tak jak ma Ataman gril po lifcie i ściągnięty chrom i pomalowana czarnym matem super wygląda. Tu masz fote

b79df587406ba250.jpg

Opublikowano
  • Autor

bratpit, podsunales mi bardzo dobry pomysł,wielkie dzieki,wlasnie tak myslalem

ze nie mam ramek to nie bedzie pasowac,ale ten jest piekny :mrgreen:

albo inne wyjscie nakleic ramki i wtedy zostawic grill bez malowania...

tylko gdzie to ladnie i w miare tanio :mrgreen: zrobic zeby nie odpadlo po miesiacu...??

co o Tym myslisz?

Opublikowano

ori grill bez chromu jest bardzo ciekawym rozwiazaniem ... ;-)

Opublikowano
bratpit, podsunales mi bardzo dobry pomysł,wielkie dzieki,wlasnie tak myslalem

ze nie mam ramek to nie bedzie pasowac,ale ten jest piekny :mrgreen:

albo inne wyjscie nakleic ramki i wtedy zostawic grill bez malowania...

tylko gdzie to ladnie i w miare tanio :mrgreen: zrobic zeby nie odpadlo po miesiacu...??

co o Tym myslisz?

Jeżeli chodzi o zrobienie grila to spokojnie wykonasz sobie to sam zabytaj Marka nick Ataman nr gadu gadu 1727181 napewno ci pomoże.

Nienaklejaj żadnych chromowanych listewek typu 3M bo będzie kicha oryginalne listwy są starsznie drogie także lepiej zrób czarny grill bo wygląda to naprawde cudnie

Opublikowano
  • Autor

wiec i tak zrobie o ile oczywiscie znajde grill :neutral:

pozostaje jeszcze sprawa tyleniej klapy,czy moze tam dokleic koleczka zeby byly z tylu i przodu czy zostawic tak jak jest?

Opublikowano
wiec i tak zrobie o ile oczywiscie znajde grill :neutral:

No niejest łatwo takową znaleźć też sam szukam

Ja bym kółeczka z tyłu dał oznaczenia A4 i silnika niekoniecznie , no z przodu kółeczka obowiązkowo

Opublikowano

ja jestem fanem braku oznaczen i niedawno zalozylem grill Kamei (mialem oryginal przed liftem), zostaly mi tylko znaczki audi na blotnikach i znaczek z tylu :) szczerze mowiac bardziej podoba mi sie Mattig, ale mialem okazje zamiany wiec jezdze z Kameiem :)

Opublikowano
ja jestem fanem braku oznaczen i niedawno zalozylem grill Kamei (mialem oryginal przed liftem), zostaly mi tylko znaczki audi na blotnikach i znaczek z tylu :) szczerze mowiac bardziej podoba mi sie Mattig, ale mialem okazje zamiany wiec jezdze z Kameiem :)

na twoim miejscu nie zmienialbym gilla na Kamei ... ale wazne ze tobie sie podoba ... ;-)

[ Dodano: 2006-06-18, 20:00 ]

pozostaje jeszcze sprawa tyleniej klapy,czy moze tam dokleic koleczka zeby byly z tylu i przodu czy zostawic tak jak jest?

a kołeczka to bym dokleil .... :twisted:

Opublikowano
  • Autor

co tu duzo pisac najpierw fotki:

10027875ac.jpg

10027886pz.jpg

auto po sciagnieciu wygladalo mniej wiecej tak

Na poczatku poleciał tłumik,

w sumie nie wiem dlaczego ale niemcom to sie podoba, :???:

przez wlasnie ten tlumik znaczki byly czarne,wiec je odkleilem,

pozniej bylo rezanie reflektorów,efekt jak dla mnie bomba :mrgreen:

teraz musze sie uporac z zawieszeniem bo stuka,przyciemnienie szybek

no i oczywiscie o ile znajde to grill po 99 i malowanie matem :mrgreen:

jeszcze o ile portfel pozwoli to chip... i do 140 koników :twisted:

:twisted: :twisted: chyba kazdy sie zgodzi ze powinno byc ok?

Opublikowano

plany jak najbardziej OK ... ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.