Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nasze hobby / co lubimy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Napisz jakie masz hobby, czym się pasjonujesz oczywiście poza A4 :wink4:

ja np. zajmuje się modelarstwem kolejowym

czy jest ktoś jeszcze co się tym interesuję

może Ty ??

Opublikowano

widze ze nie tylko uzywa sie [ you ] w podpisach ale i w postach :razz:

no ale zaczne poza A4 to moje hobby jest tez zwiazane z autami tylko ze troszke wiekszymi a dokladna nazwe nosi SCANIA :mrgreen: ktora mam okzaje od czasu do czasu pojezdzic po europie :twisted:

Opublikowano

heheh a czemu akurat mnie pytasz zdeniu?? :mrgreen:

ja interesuje sie sportem a konkretnie pilka nozna komputerami tez sie interesuje i tez znam sie na rzecy :mrgreen:

Opublikowano

Muzyka, muzyka :wink:

Opublikowano

bardzo lubię muzykę wszędzie i zawsze musi coś grać :!:

koncerty - ostatnio byliśmy na COMA - za***isty koncert - czad :!:

kino - lubię atmosferę - duży ekran, dzwięk - i jak jest klika osób na sali :smile:

w domowym zaciszu DVD, dzwięk 5.1 i taki tam pierdoły :cool:

uwielbiam czytać książki - niestety nie tak duzo jak kiedyś :cry:

internet zrobił swoje :sad:

poza tym uwielbiam leniuchować, spać :mrgreen: gry na PS2 i PC :razz:

podróżować, zwiedzac zamki, opowieści o duchach, ufo itp, itd

na wszystko niestety mało czasu :cry:

Opublikowano

Samochody, motory, telefony, komputery, itp ;)

Opublikowano

- Automatyka

- Elektronika

- Informatyka

- Motoryzacja

- Muzyka i koncerty :twisted:

- Trochę strzelectwo (wiatrówki)

Opublikowano

Interesuje sie : sportem- siatkowka, komputery , kulturystyka- silownia.Lubie tez czas spedzac na jezdzie na rowerze , dobry film obejrzec. pozdro 4 all

Opublikowano

krag moich zainteresowan jest dosc spory :)

Biketrial

ATV

Off-Road

Jet-Ski

Strzelectwo terenowe (Field Target)

Łucznictwo

Paintball

ostatnio bierze mnie na kupno motocykla typu supermoto za kase ze sprzedazy A4, ale chyba nie bylbym w stanie zrezygnowac z Audi na rzecz motocykla :)

Opublikowano

Jak mam wolny czas a mam go zadko to lubie pojsc na silownie lub na basen.

Motoryzacja w kazdej postaci.

Offroad, mialem 2 samochody terenowe, teraz moze naszykuje sobie w teren vitare ktorą tymczasowo przemieszcza sie moj tato, jest swietne, ale drogie hobby :neutral:

Komputery, sprzet, bazy danych i ogolnie informatyka to raczej mam na codzien.

Ogolnie wiekszosc wolnego czasu dziele miedzy dziwczyne i samochody. A jak mam wiecj wolnego to jeszcze silownia/basen.

Opublikowano

Mnie oprócz samochodów jara jeszcze jazda na nartach, ale niestety praca mi teraz nie pozwala na moje 2 hobby. I dlatego wziąłem sie na sposób i biore urlopy w zimie!!

Opublikowano

Moje chobbi to samochody i motocykle z czasów PRL. A po za tym to strzelectwo lubie sobie na strzelnicy postrzelać czasami.

Opublikowano
[you] napisz jakie masz hobby, czym się pasjonujesz oczywiście poza A4 :mrgreen:

ja np. zajmuje się modelarstwem kolejowym

czy jest ktoś jeszcze co się tym interesuję

może Ty [you] :?:

hymm jestem pozytywnie zaskoczony jezeli chodziło ci o mnie (dlaczego do mnie akurat pisałeś, moze cos sie pomyliłes) ale skoro juz tu jestem w tym dziale to: interesuje sie sportem, piłka nożna i koszykowa, uwielbiam jezdić samochodami, chciałbym troche posmigać jakimś TIR-em bo mam prawko kat.CE, a w wolnym czasie piwko wypić :grin: , pozdro

Opublikowano
  • Autor
jestem pozytywnie zaskoczony jezeli chodziło ci o mnie

chodzi mi o wszystkich a zaskoczony pewnie jestes bo zobaczyłes w moim poście swoj nick

zapraszam do lektury http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=3017

Opublikowano

Ja lubie oczywiście samochody,

poza tym architektura, basenik, lube grafike 3d, muzyke,

mysle że jest dużo rzeczy, które mnie ciekawią ale nie mam na nie czasu :cry:

P.S. fajna opcja z tym nickiem w pytaniu :mrgreen:

Opublikowano

dodatkowe hobby (poza oooo) to:

-RPG (tylko nie jakieś gry komputerowe tylko PRAWDZIWE RPG) - jestem etatowym MG we własnym systemie Triada TM

-muzyka (metal/rock + lata 80te all)

-programowanie (tez zawodowo)

i moze jeszcze pare rzeczy :) :)

Opublikowano

- sex

- muza

- życie towarzyskie (jak mawiał Edward Dziewoński "Jedyne życie warte uwagi, to życie towzrayskie")

- internet

- motoryzacja

:mrgreen:

Opublikowano

hehehe... mnie pytasz??:)

ano ja jako ze moja ukochana postawila ultimatum na motory (albo motor albo ona) to zrezygnowalem z 2 kolek... ech kobiety...

to musialem sobie inny sport znalezc o podobnym "charakterze"... wybralem paralotniarstwo...

i powiem wam, nie ma lepszego lekarstwa na stres i codzienne problemy jak zawisnac 300 metrow nad ziemia na kilku linkach i reczniku... tam w gorze sie zmienia system wartosc, bo trzeba sie przejmowac naprawdze waznymi sprawami (jak nie wpasc na druty wysokiego napiecia:), a nie jakimis fakturami i klientami) i czerpac z tego frajde...

w tym roku zrobilem licencje na latanie i zostane w tym na dluzej... polecam...

Opublikowano
[you] napisz jakie masz hobby, czym się pasjonujesz oczywiście poza A4 :mrgreen:

ja np. zajmuje się modelarstwem kolejowym

czy jest ktoś jeszcze co się tym interesuję

może Ty [you] :?:

no niestety nie tym samym co ty ale moje hobby to bilard grywam co tydzien na turniejach

i oczywiscie sport i motoryzacja :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.