Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nasze hobby / co lubimy


zdeniu

Rekomendowane odpowiedzi

moje hobby to Moja dziewczyna :) na drugim miejscu prawie egzekwo ;) Auta Autka Auteczka :) wszystkie :!: od resoraków po Ciągniki siodłowe :!: nawet lubie je rysować :) mam pare fajnych(znajomym i rodzinie sie podoba) rysunków jak by kto chciał zobaczyć to wrzuce :roll: a trzecia rzecz to sport : tennis, siatkówka, rower, basen, squash

i od niedawna zacząłem sie interesować fotografią :) moja dziewczyan ma w domu ciemnie i uwielbiam jej pomagać wywoływać zdjęcia, (to uczucie jak patrzysz i sie powoli pojawia zdjęcie) :) ,a ja mam nawet fajną cyfróweczke :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i zapomniałbym o najważnejszym hobby w mojej rodzinie już od kilku pokoleń jest to chodowla gołębi pocztowych. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje hobby aktualnie to dopieszczanie i rozreklamowywanie naszego klubu.A tu dowód na to , że cały czas ostro pracuje "Łączny czas wizyt Godzin: 605,5 " :lol: Czyli wychodzi na to , że klub istnieje od 259 dni , a ja przesiedziałem już 25 dni na forum :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ort znalezc o podobnym "charakterze"... wybralem paralotniarstwo...

i powiem wam, nie ma lepszego lekarstwa na stres i codzienne problemy jak zawisnac 300 metrow nad ziemia na kilku linkach i reczniku... tam w gorze sie zmienia system wartosc, bo trzeba sie przejmowac naprawdze waznymi sprawami (jak nie wpasc na druty wysokiego napiecia:), a nie jakimis fakturami i klientami) i czerpac z tego frajde...

w tym roku zrobilem licencje na latanie i zostane w tym na dluzej... polecam...

dla mnie nie ma lepszego odstresowania jak pelen bak benzyny, mocny terenowy quad i hulaj dusza! (prawie) wszystkie szutrowe drogi, pola i laki zostaja zaorane :) a przy okazji jest to bezpieczniejsze niz szalenstwa samochodem po miescie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od dobrych paru lat zajmowalem sie rajdami i praktycznie wszystkim z tym zwiazanym, startowalem nawet kilka sezonow no ale wzgledy ekonomiczno (moja pucharowa 206 zostala bezczelnie rozbita) rodzinne(juz nigdy nie zrezygnuje z czegos dla kobiety) zmusily mnie do krotkiej przerwy, teraz bardziej motorki, quady, paralotnie, wszystko co wywola troche adrenalinki i odstresuje ;) poza tym moim hobby jest moja praca - arch/bud ciekawe uczucie jak tworzysz cos z niczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widze ze zdeniu nie zapomniał o mnie :)

poza tym ze jestem maniakiem audi i motoryzacji

to mam takie zainteresowania jak : informatyka (tworzenie stron www)

no a czasem lubie posklejac jakis model statku z papieru :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 lat tanca towarzyskiego..... 2 lata juitsu..... aktualnie jogging, silownia, streetball, od czasu do czasu zloze jakis komputer i podkrece go.. jesli chodzi o sport to wszystko mi odpowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[you] napisz jakie masz hobby, czym się pasjonujesz oczywiście poza A4 :mrgreen:

ja np. zajmuje się modelarstwem kolejowym

czy jest ktoś jeszcze co się tym interesuję

może Ty [you] :?:

fajniutkie te modele Zdeniu kupiłeś :shock: te szczególy normalnie bajer a ja, ja uwielbiam samochody,motory - czytać fachową prasę na ten temat, informatyka to też mój konik, poza tym bardzo lubię obejrzeć dobry film na dużym ekranie i dzwiękiem przestrzennym, no i kobiety ach te ciała :oops: no i od czerwca to forum przede wszystkim :wink:

kiedyś jak byłem młodszy to miałem pokażną kolekcję komiksów zwłaszcza BATMAN do dziś mnie intryguje gość no ale Tytusa, Kajko i Kokosz też uwielbiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ze planuje na tym forum troche "pozyc" to sie tez wypowiem... :) oczywiscie mania audi, dlaczego tu skrzypi, dlaczego tu brzeczy a dlaczego tu nie dziala...:) lubie wszystko dograne na 100% ;) poza 4 kolkami, to informatyka... studiuje infe (obecnie na 3cim roku) na polibudzie w gdansku, wiec sila rzeczy sie tym sporo interesuje/zajmuje... dalej to tak chyba standardowo... dobra muzyka, dobry mecz, dobre piwo... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!! Na forum było już o wszystkim ale podobnego wątku nie znalazłem. I nie wiem czy ten temat wypali. Prosze szanownych forumowiczów o wpisywanie się a chodzi głownie jakie kto ma zainteresowania, hobby, mile widziane zdjęcia oprócz widamo naszych wspaniałych :a4fan: . Jako pierwszy chciałem napisać że bardzo interesuje się akwarystyką i wędkarstwem mam w domu tzn bloku 2 akwaria o pojemności.

1. 200 L jest to akwarium jedno gatunkowe czyli same pyszczaki.

2. 500 L wielogatunkowe czyli jest wiele gatunków ryb

oczywiście zdjęcia zamieszcze tylko troche później.

Liczę że większość się wypowie jakie ma zainteresowania i wklei jakieś fotki.

scalony, jak widzisz ten temat już był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie roznymi rzeczami interesuje ale takie najbardziej aktualne to:

1. Rowniez akwarystyka , w tym momencie mam Akwarium morskie , narazie "tylko" 250 litrow ale moze sie uda cos wiekszego kiedys zmienic :)

2. Od 7 lat nie ustannie gram w sieci w MEDAL OF HONOR: AA. :)

3. Wszystko co jest zwiazane z Telewizja Satelitarna , jest moim hobby :) sharing, kodowanie, tunery , zestawy antenowe , itp itd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sport - a dokładnie piłka-nożna, hokej i ping-pong.

Wszystkie trzy pratykuję, a oprócz tego w dwóch pierwszych jestem jeszcze kibicem.

2. Języki obce - z racji zboczenia studenckiego można powiedzieć że lubię uczyć się innych języków i je poznawać.

3. Niektóre gry komp. - kiedyś Unreal Tournament po sieci, teraz Football Manager i Gran Turismo 3.

4. Jakieś 2 late temu również z kumplami graliśmy covery Metallici, ale to narazie "w zawieszeniu" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...