Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

el_kali

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez el_kali

  1. Szału nie ma, rower jak rower, kilkanascie lat juz ma, troche przejachał. Jedno co zajefajne w nim to wysoka rama 23,5". W poprzednim roku wymieniłem felgi i zmieniłem opnki na węższe. oto moja kolebryna
  2. a to cos z nowego roku z Lublina http://www.youtube.com/watch?v=3wmaYpFuqns
  3. http://www.youtube.com/watch?v=BITZMiejudY
  4. Cze , nie zaczyna nowego posta tylko podpinam sie pod tego. dzis bylem u mechanika i chcialem wymienic owe przewody , i nie wymienilem ich bo mechanik powiedzial ze sa zle , a osoba u ktorej kupowalem sprzedalami tylko takie do mojego wozu !! Silnik u mnie to ADP , kalbe maja dl 70 cm ! . Prosze o odpowiedz , co jest zle w tych kablach, na jakie zmienic ? lub jakies inne uwagi . ponizej zamieszczam 2 zdjecia . pozdro 4 all http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5575d02a7eae3afb.html
  5. Na Firlejowskiej jest gazownik !! http://mapa.szukacz.pl/?&nc=51,24208&ec=22,58075&n=51,24153&e=22,58157&z=0&m=Lublin&u=Firlejowska
  6. el_kali odpowiedział(a) na dirty8 temat w Audi A4 B5
    Nie wiem czy pasuje to tu ale niech bedzie u mnie sie dzieje cos takiego , gdy wlaczone sa swiatla drogowe i na przydklad chce wlaczyc swiatla dlugie to wtedy wylaczaja sie swiatla drogow i jade jak kret. !! Zaznaczam ze moge puscic dlugie tzw , migniecie. jakies pomysle co to moze byc ??
  7. Interesuje sie : sportem- siatkowka, komputery , kulturystyka- silownia.Lubie tez czas spedzac na jezdzie na rowerze , dobry film obejrzec. pozdro 4 all
  8. Witam ponownie , szukam w lublinie sklepow z czsciami do mojego wozu . temat byl walkowany juz troche ale z poprzednich postow nie wiele sie dowiedzialem, zakupom przez neta jeszcze nie do konca ufam , a z kosztem przesylki prawi bedzie to samo!! Prosze wiec o podanie kilku sklepow gdzie moge kupic czesci tj.(świece zapłonowe NGK lub Champion, Beru, przewody wysokiego napiecia firmy podobne, pasek rozrzadu z rolkami). Patrzylem juz na Grabskiego i tam Swiece byly po 20zl/szt. i przewody 200zl. hutrownia kolo OLIMPU i tam za swiec ponad 100 zl i przewody 150 piszcie wszelkie uwagi i dzieki z gory za pomoc z tym fantem. pozdro 4 all

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.