Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.8 1995 sedan] Ładna Audi A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chcialem sie pochwalic moja A4 1.8 ...mile widziane opinie :cool:

Wyposazenie:

XENON

Gas sekwencja na gwarancji

Klimatronic

El. szyby

El. lusterka

Alufelgi 16"

Posiada sportowe lekko obnizone zawieszenie gwintowane

Oto i ona...

3cdce139ec6da54dm.jpg 58503e2b65e21326m.jpg 1e9dbe3624cecae7m.jpg

8cd5c4e1a2a455bcm.jpg 1c296cc7698506c4m.jpg

Opublikowano

Śliczna, wypucowana i zadbana ;)

Tylko te światła tylne nie podobają mi się, ale to jest tylko i wyłącznie kwestia gustu, o którym się nie dyskutuje : )

Opublikowano

Ladna furka. Tylko ty tam chyba nie masz xenonu, a jesli tak to szybko zakladaj spryskiwacze w zderzak bo z tego co wiem to lampy ksenonowe musza miec homologacje i spryskiwacze. Inaczej beda problemy z policja. A te lampy sam zakladales czy juz takie kupiles?

Opublikowano

ladna szkoda ze nie TDI-k i ten spojler raczej no wywalenia :evil:

Opublikowano

dokladnie ladna furka, zadbana

ale ten gaz ajjjj

:a4fan:

Opublikowano

Ciekawa :a4fan: ale fele musisz zmienić są bezpułciowe liczniki super tez planuje wrzucić takie coś do mojej :audi:

Opublikowano

bardzo ładnie sie prezentuje :cool:

chce tez takie lampki na tył zalozyc

Opublikowano

ładna lalka :wink:

Opublikowano

Ładna Audiczka, przy gwintowanym zawieszeniu pokusiłbym się na większe felgi :a4fan:

Opublikowano

Piękna jest tylko jest jeden minusik - a mianowicie....gasssss.....

Opublikowano

Fajna niunka!!

Opublikowano

Juz chyba kiedys widzialem to auto.. :rolleyes: Ale nie moge sobie przypomniec dokladnie gdzie.. :rolleyes:

Opublikowano

Naprawde zadbana fura, lampy z tyłu naprawde bajer :wink:

Opublikowano

Spojler nie pasuje.Wg mnie psuje całą sylwetkę. Zegary i przednie światła super. Poza tym cacy :cool:

Opublikowano
  • Autor

co do tylnych lamp to jak kupilem to juz miala zalozone, mi osobiscie tez sie podobaja ...gust :)

wiem ze niektorzy nie lubia gazu, no ale jak dla mnie to bez roznicy, a nawet i lepiej bo taniej.

co do xenonow, to trzeba miec homologacje i spryskiwacze? jesli tak to gdzie to mozna zalatwic?

Opublikowano

Ładna niunia! Jak widzę sreberko z wymienionymi lampami przednimi to aż mnie nosi... Chyba muszę wyskubać parę złotych na taki zabieg w moim sreberku :grin: Pozdrawiam!

Opublikowano

ciekawy sedanik, ładne tylne lampy :cool:

Opublikowano

Co do xenonow to powinien byc zderzak ze spryskiwaczami, taki byl seryjnie montowany w S4 i RS4 ale widzialem tez w kilku :a4fan: po lifcie wiec pewnie dostaniesz bez wiekszych problemow. Co do homologacji to chodzilo mi o to ze lampy powinny miec homologacje, czyli powinne byc dopuszczone do uzytku. Z tego co sie orientuje to zeby w ze zwyklych lamp przerobic na xenon potrzebne jest oprocz spryskiwaczy i lamp z homologacja przerobienie nieco elektryki, a scislej napiecia na lampy bo xenon potrzebuje wiekszego. No chyba ze ty nie masz xenonu tylko zwykle lampy soczewkowe. Zobacz czy masz np. przetwornice, jesli tak to sa xenony. Poszukaj na forum bo widzialem kilka tematow na ten temat. A tak na marginesie podobaja mi sie te ramki dookola zegarow. Sam robiles czy juz z takimi kupiles?

Opublikowano

SLICZNA! Jedyne co bym w niej zmienil to jakies kozackie alusy np s-line: Chyba ja niedawno kupiles bo widzialem ja na allegro ;]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.