-
[B5 ADP] Poszukuje kolektora wydechowego do 1.6 adp , czy podejdzie od jakiegoś innego si
Poszukuje kolektora wydechowego do 1.6 adp , czy podejdzie od jakiegoś innego silnika?
-
[B5 ADP] Czy czujnik temperatury G62 odpowiada tylko za wskazania na desce ?
Czy czujnik temperatury G62 odpowiada tylko za wskazania na desce, czy tez daje sygnał do komputera? Mam problem z tym czujnikiem przekłamuje temperaturę gdyby się okazało ze odpowiada tylko za wskaźnik na desce odłożył bym ten zakup na później.
-
[B5 ADP] Co to za błąd , mam błędy alarmu którego nie mam
Skasowałem te błędy , jak namierzyć ten alarm ?
-
dwa czasy wtrysku 2 ms i 3 ms
Przestawiają mi się czasy wtrysku od lpg i chciałbym w razie potrzeby przywrócić ustawienia fabryczne auto chodzi bardzo nierówno i nie da się jechać
-
dwa czasy wtrysku 2 ms i 3 ms
Możliwe ze grupa 2 , wiesz jak ustawić przy pomocy vaga fabryczne czasy wtrysku
-
dwa czasy wtrysku 2 ms i 3 ms
W grupie 3 sprawdzałem , czyli 2 ms jest to wartość jaka powinna być a 3 ms to wartość faktyczna czy dobrze rozumiem ?
-
dwa czasy wtrysku 2 ms i 3 ms
Vag com wyświetla dwa czasy wtrysku 2 ms i 3 ms , wiecie czemu są dwie wartości a nie jedna ?
-
[B5 ADP] Co to za błąd , mam błędy alarmu którego nie mam
16500 - Engine Coolant Temp. Sensor (G62): Implausible Signal P0116 - 35-10 - - - Intermittent Pomoże tu wymiana czujnika i gdzie go szukać ? Co to za alarm ja niemam alarmu ? 01367 - Central Locking Pump Run Time Exceeded (Likely Leak) 35-00 - - 01371 - Alarm triggered by Door Contact Switch: Driver's Side 35-00 - - 01372 - Alarm triggered by Door Contact Switch: Passenger Side or Rear 35-00 - - 01374 - Alarm triggered by Terminal 15 35-00 - - 01370 - Alarm triggered by Interior Monitoring 35-00 - - 01369 - Alarm triggered by Hood Switch 35-00 - - 01368 - Alarm triggered by Luggage Compartment Switch 35-00 - - 01373 - Alarm triggered by Radio Ground Contact 35-00 - -
-
VAG USB - interfejs diagnostyczny z obd2.pl
Czy ten kabel http://obd2.pl/obd2/product_info.php?products_id=87 będzie działał z Vag comem ?
-
[B5 ADP] Mapa wtrysków a lpg
Podejrzewam ze rozjeżdża mi się mapa wtrysków od jeżdżenia na LPG jak przywrócić ustawienia fabryczne ,czy odłączenia akumulatora wystarczy ?
-
Kasowanie inspekcji przez odłączenie akumulatora
Odłączyłem na jakieś 30 minut może dłużej nie była to chwila , operacje robiłem wczoraj i do tej pory inspekcji niema.
-
Kasowanie inspekcji przez odłączenie akumulatora
Mam auto z 97 r nie dało się skasować pokrętłami ale odłączenie akumulatora pomogło.
-
Woda pod akumulatorem
Zbiera mi się woda pod akumulatorem wiecie gdzie jest odprowadzenie wody .
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam mam na imię Michał jestem z Kielc . Moje autko to A4 B5 1.6 97r , pozdrawiam wszystkich.
msh
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta