Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czy to możliwe? audi a3


czerwony baron

Rekomendowane odpowiedzi

cześć brat sprzedał passata i chce kupić audi a3, bo mówi że nie chce już auta z tym nieszczęsnym zawieszeniem jak w 4a i w passacie. i własnie zainteresował się tym ogłoszeniem z Łomży firma sprowadza auta---- tak jak na zdjęciach śliczne a3 ,tylko przebieg mały i ta cena :confused: czy to nie jakieś oszustwo , czy auto po dużych przejściach? jak dzwonił to własciciel firmy powiedział że we Francji auta nie są jeszcze tak przebrane i że auto do sprawdzenia w serwisie AUDI przebieg i inne rzeczy. hmmmmm.......................... . co o tym myślicie? http://moto.allegro.pl/item191830037_audi_a3_1_9_tdi_1999_r_polecam.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 % przekret. Obejrzyj inne ich aukcje, na kazdym zdjeciu wszystkie znaki, napisy na domach, nawet na autach sa zamazane, zeby nie rozpozanc skad sa. Zdjecia sa ze stycznia. Zreszta zobacz na ten link :twisted: :

http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=43330&postdays=0&postorder=asc&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja zadzwoniłem i powiedziałem że na jednym zdjęciu auto jest przytarte z przodu to mi powiedział że jest gładkie jak 'bułeczka' i że to zdjęcie tak wyszło. a jak pytam czemu nie ma fotek wnętrza , to powiedział że na zdjęciach to by nic nie było widać. pewnie zniknie po wpłaceniu zaliczki albo do rąk kupującego trafi całkiem inne auto-szrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audia4s4, ma racje w tych rocznikach powinny być inne klamki tak samo maska źle leży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopcy to nie jest 99r bo ma stare klamki

bo może był robiony i wstawione drzwi od starego ? :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj czerwony baron przeciez jestes z podlaskiego Łomza nie jest daleko mozesz sprawdzic goscia jesli ci zalezy.

Tylko nie dawaj zadnej zaliczki niech najpierw sciagnie auto jak sie spodoba to dopiero bierz jak gosc bedzie krecil to na bank kretacz jakis.

pozatym reklamuje sie jako firma popros o pelne dane firmy i sprawdz go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet bym sobie glowy nie zawracal :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak: wczoraj pojechaliśmy pod Warszawe obejrzeć golfa4 1.4 16v http://moto.allegro.pl/item192498994_vw_golf_4_1_4_16v.html , nie powiem silniczek chodził jak ta lala cichutko równo przebieg raczej oryginalny zawieszenie ok. ale kiedy jechaliśmy to z tyłu słychać było delikatne 'jęczenie' może to łożyska. a kiera ściągała lekko w lewo i kielich amortyzatora wydawał się mieć inny spaw (a że byliśmy także golfem 4 to było porównanie) ODPUŚCILIŚMY , dzisiaj robimy kolejną wycieczke w celu obejrzenia TOLEDO 1.9 tdi AFN może to będzie to, zapowiada się ładnie. Wracając do tei A3 w Lomży mam znajomego i samochody tego kolesia pochodzą z Litwy , prawdopodobnie ma układy z Litwinami którzy ściągająmu auta, mogą też pochodzić z Marianpola. czyli wielka lipa. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...