Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Potrzebuję informacji odnośnie wezwanie na Policję

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przyszedł papierek w którym pisze że wzywają w charakterze świadka za popełnienie wykroczenia drogowego moim autem - czyżby poraz pierwszy jakiś fotoradar zaliczył?

Dostał już ktoś podobnej trosci zawiadomienie?

Opublikowano

no to chyba masz 1 pamiatkowa droga fotke :rolleyes:

Opublikowano
no to chyba masz 1 pamiatkowa droga fotke :rolleyes:

raczej napewno tak jest

Opublikowano

Fotoradar albo ktos kogos rozjechał twoim autem

Opublikowano
  • Autor

a po jakim czasie od wykroczeni to może przyjśc co?

Opublikowano
po jakim czasie od wykroczeni to może przyjśc co?

Do miesiąca policja wzywa potem sąd

Opublikowano
  • Autor

najgorzej że nie przypominam sobie sytuacji gdzie mogłbym sie naciąć

Opublikowano

jak mi przynieśli to też nie miałem bladego pojęcia co jak i kiedy mogło być, a okazało się że jednego dnia w przeciągu godziny się władowałem w różnych miejscach dwa razy i to na ten sam fotoradar - akurat przestawili... I to dopiero ból...

Opublikowano
ktos kogos rozjechał twoim autem

to byłoby dalej "wykroczenie" tylko ?

Opublikowano
najgorzej że nie przypominam sobie sytuacji gdzie mogłbym sie naciąć

znaczy nigdy nie przekraczasz dozwolonej prędkości :eek:

Opublikowano
audia4s4 napisał/a:

ktos kogos rozjechał twoim autem

to byłoby dalej "wykroczenie" tylko ?

to już przestępstwo :biggrin:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dziś ide w południę na komendę zobaczymy co tam "oferują". macie jakieś pomysły jakby tu ściemniać?

Opublikowano

Hmm... zapodam cytatem:

"Jak złapią Cię za rękę to mów że to nie Twoja ręka" :wink:

A tak na serio to nie wiem czy coś da ściemnianie, koleżanka dostała wezwanie i jak pojechała to pokazali jej fotkę na której nie było wątpliwości że to ona prowadziła, no chyba że by miała siostrę bliźniaczkę :wink:

Próbuj negocjować jak najniższy wymiar kary i tylko tyle Ci zostaje. Dla mnie jak film nakręcili to od razu jak wsiadłem powiedzieli że rozmowa jest nagrywana i nawet nie chcieli dyskutować na temat niższego wyroku :cry: ale na komendzie to podobno jeszcze idzie podyskutować, wyrazić skruchę itd.

Powodzenia więc kolego i daj znać jak Ci poszło :wink:

Opublikowano
  • Autor

Najgorzej mnie wkurza to że nie mam pojędzie gdzi i kiedy mnie chapneli.[br]Dopisany: 24 Maj 2007, 10:31 _________________________________________________Po wizycie na komendzie.

Mili panowie obsłużyli mnie w 3 minutki. :evil:

Teraz wiem dlaczego nie spodziewałem się fotki - poprostu zrobiona od tyłu auta. Prędkość przekroczona z 50 na 74 i stówka mandatu.

Kto kierował kompletnie nie widać (no ja wiem :grin: )

Opublikowano

adadur dostałeś punkty ? I tak od tyłu, no kurde :bicz: :bicz:

Opublikowano

No to kurde masakra że teraz od d..y strony zaczynają strzelać... Masakra... No a jak tam z punkcikami?

Opublikowano

hmm 100-ka to i tak nie za wiele jak by cię capnęli na służbie z radarem to 200 by chcieli, a z kiedy te zdjęcie było? , tzn po jakim czasie się do Ciebie odezwali?

Opublikowano
  • Autor

Wiem że zaniżyli.

Co do punktów to teraz w pracy z kumplem gadałem i się skapnęłem że o punktach nic nie wspomnieli! Czyżby ich nie dali?

Tak czy inaczej mam duuuużżży zapas ;)

Opublikowano

Jak fotka od tyłu, albo twarz niewyraźna stosować instrukcję :

Wygrałem z fotoradarem

<ciach>

juz raz wklejałeś :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10916.msg135105#msg135105

a jest też tu : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=79.msg553#msg553

Opublikowano

Najgorzej mnie wkurza to że nie mam pojędzie gdzi i kiedy mnie chapneli.[br]Dopisany: 24 Maj 2007, 10:31 _________________________________________________Po wizycie na komendzie.

Mili panowie obsłużyli mnie w 3 minutki. :evil:

Teraz wiem dlaczego nie spodziewałem się fotki - poprostu zrobiona od tyłu auta. Prędkość przekroczona z 50 na 74 i stówka mandatu.

Kto kierował kompletnie nie widać (no ja wiem :grin: )

Od tyłu?

I jak oni Ci udowodnią że to Ty jechałeś?

Akurat to jest jedna z niewielu sytuacji, w których bym się kłócił z nimi...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.