Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak na Mazurach odzyskuje się A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Przeczytajcie jaka akcja była w Mrągowie

http://gazetaolsztynska.wm.pl/Wytropil-zloczynce-i-oddal-go-policji,23635

Bohaterstwo, czy tak naprawdę duże szczęście? :a4fan::a4fan::a4fan:

Głupota, zostawić otwart samochód na noc! i do tego z luczykami?

Ja, mimo ze auto stoi w garazu za domem nawet w ciagu dnia jak wiem że bede siedział w domu zamykam auto i uzbrajam. Po tym jak kumplowi w godzinach 9-12 w południe opierdzielili dom-psa zatruli itp, a nam opiepszyli garaż z wszystkich narzędzi za ponad 10k zł w nocy to już nie przelewki i trzeba trzymać sie mocno żeby nic nie 'zgubić'.

Tak czy siak, koleś miał nosa, dobrze że wiedział skad byli imprezowicze, sam podobnie bym myslał-że to ktoś z ogniska, ale czy ja bym ich znał.. ? No i szczęście że akurat auto jeszcze było całe a nie jeździło w innym pare części :P

Opublikowano

No ciekawe ale kluczyki w aucie(ah Ci mlodzi)Ale moral jest jeden.Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo :rotfl::rotfl: Dostanie pelen bak paliwka :rotfl::rotfl:

Opublikowano

ależ to trzeba mieć łeb żeby zostawić kluczyki w samochodzie... :twisted:

Opublikowano

A na zdjęciu stoi przy odzyskanym A4 :rotfl:

Opublikowano

nie zle szczescie mial :twisted:

Opublikowano

zostawil kluczyki w aucie na noc? i auto nie stalo za brama czy w garazu? co za typ, dziwi sie, ze mu auto zawineli...

i nie stoi przy A4, jak dla mnie jest to chyba Golf III (w kazdym razie jakis hatchback)

Opublikowano
A na zdjęciu stoi przy odzyskanym A4 :rotfl:

napewno to nie A4

Opublikowano
A na zdjęciu stoi przy odzyskanym A4 :rotfl:

napewno to nie A4

Właśnie dlatego ta polewka :rotfl:

Opublikowano
A na zdjęciu stoi przy odzyskanym A4 :rotfl:

napewno to nie A4

Właśnie dlatego ta polewka :rotfl:

Bo to BMW serii 3 heh

Opublikowano

Fart, jak by trafił na prawdziwego złodzieja to mógłby, w piżamce, cały dzień biegać po mieście, i wilka by złapał a nie porywacza swojej niuni :cool:

Opublikowano

Co to za koles ze samochód na noc otwarty zostawia i z kluczykami, niezłe prezenty złodzieją robi :lol:

Opublikowano

więcej szczęścia niż rozumu :rotfl:

Opublikowano
więcej szczęścia niż rozumu

właśnie tak, nic dodać nic ująć. Jak można zostawić kluczyki w samochodzie? :confused:

Opublikowano

mial farta to fakt ale koles powinien jeszcze odpalona fure na noc zostawiac i jakies kanapki albo batoniki i cos do picia na droge :rotfl:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.