Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ERWIN

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. ERWIN odpowiedział(a) na htc temat w Audi A4 B5
    może po prostu za szybko puszczasz sprzęgło
  2. ERWIN odpowiedział(a) na michua4 temat w Audi A4 B5
    moim skromnym zdaniem to raczej nie dopuszczalne mam turbo i często lubię docisnąc do dechy ale nie zaobserwowałem takich objawów
  3. miałem to w poprzednim aucie. i u mnie okazało się że to uszczelka pod glowicą. można jeszcze odpalić silnik i odkręcić korek od zbiornika wyrównawczego jeśli płyn będzie buzował to uszczelka na 100 procent
  4. więc jak pisałem coś piszczało w silniku. dokładniej jak się wsłuchałem to w przepustnicy nawet jak przy zapalonej stacyjce włączyłem światła krótkie to tak jakoś bzyczało ale przejechałem parę kilometrów i problem znikł teraz wszystko wrociło do normy nic nie piszczy. myślę że przepustnica jakoś sama się dostroiła mimo tego dziękuję za podpowiedzi.
  5. miałem podobny problem i poradziła benzyna ekstrakcyjna którą kupisz za grosze w niemal każdym chemicznym . tylko nie lej za durzo aby nie została plama na drewnie najlepiej na szmatkę i trochę poszoruj
  6. odłaczyłem na chwilke akumulator kolega mi powiedział że nic się nie stanie tylko radio się rozkoduje i będę musiał wpisać kod. wyjołem go i po włożeniu okazało się że radio się nie rozkodowało tylko po włączeniu zapłonu coś zaczyna piszczec i ten pisk słychać z wnętrza silnika. jakoś nie daje mi to spokoju i pomyślałem że może ktoś z was miał już taki problem to byłbym wdzięczny gdyby mi powiedział o co w tym chodzi
  7. z pełnym szacunkiem ale szkoda niuni aby podpinać do niej przyczepkę. do tego służą ciągniki.
  8. ERWIN odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    świetna gablotka oby jak najmiej takich w opolskim jeżdziło bo wtedy nie będziem się czuć wyjątkowi. checheche
  9. świetna furka
  10. Fotki z boku, silnika i wnętrza mojej niuni: [br]Dopisany: 22 Maj 2007, 23:03 _________________________________________________niunia mnie doprowadziła do lekkiego bankructwa dlatego alumy i mały tuning wnętrza mam na razie tylko w planach
  11. auto jest z hamburga ja jestem z opolskiego
  12. jeszcze na tablicach niemieckich ale to juz się zmieniło to własnie moje szczęscie drugie dziecko http://img516.imageshack.us/my.php?image=dsc01552aw6.jpg http://img253.imageshack.us/my.php?image=dsc01554fo2.jpg
  13. Mam pytanko czeka mnie wymiana rozrządu w moim autku.i chciałbym się dowiedzieć ile mniej wiecej zapłacę za części to rozrządu i słyszałem też że przy tym się też wymienia pompe wodną ile to wszystko będzie kosztować same częsci nie licząc robocizny doradzcie coś panowie jaka jest w miarę dobra firma tych pasków i napinacza. dzięki
  14. witam wszystkich od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem audi A4 1.8T 1996 wcześniej miałem volvo 340DL to dość fajna bryka ale ciężka i trzeba wcisnąc pół gazu żeby szanownie chciała ruszyć z miejsca. z audi nie mam tego problemu pędzi jak strzała. pozdrawiam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.