Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

htc

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Też miałem problem z falowaniem obrotów. Po wymianie czujnika temperatury i przeczyszczeniu przepustnicy dalej było coś nie tak - na wolnych obrotach jakby przerywało. Okazało się, że przewody wysokiego napięcia dogorywają. P
  2. htc odpowiedział(a) na htc temat w Audi A4 B5
    Dziwi mnie to, że dzieje się to tylko i wyłącznie podczas puszczania sprzęgła.
  3. htc opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Od paru dni mam taki problem: przy ruszaniu, podczas puszczania sprzęgła rozlega się pisk, jak by coś się ślizgało. Nie dzieje się to za każdym razem i nie od razu, na ogół po paru ruszeniach jadąc w korku. Ktoś może spotkał się z czymś takim? Co to może być? pozdrawiam Przemek[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2007, 08:43 _________________________________________________Na prawdę nikt się nie spotkał z takim problemem? I nikt nie wie, co to może być? P
  4. htc odpowiedział(a) na Kunio temat w Audi A4 B5
    Witam. Miałem ostatnio podobny problem. Tuż po dopaleniu zaczynały się jaja, obroty nagle podskakiwały do 2-3k, albo nie spadały, po zdjęciu nogi z gazu. Po rozgrzaniu się silnika było nieprzyjemne falowanie na wolnych obrotach. Po podpięciu VAGa okazało się, że uszkodzony jest czujnik temperatury - co ciekawe, wskazówka na desce rozdzielczej wydawała się działać poprawnie. Po wymianie czujnika problemy ustąpiły. pozdrawiam Przemek
  5. htc odpowiedział(a) na endriuu temat w 1.8
    A jakie macie w ogóle doświadczenia z olejami różnych "wiodących" firm? Czy odczuwalne są w ogóle jakieś różnice dla oleju tej samej klasy, np 10W40? P
  6. Witam. Sprowadziłem sobie z Niemiec. Wszystko ładnie, instrukcja, książka serwisowa, instrukcja do radia, ale z wyciętym fragmentem strony, na którym zapewne był kod do radia. No i pytanie, gdzie w Krakowie mogę coś z tym zrobić? Ktoś może ma jakieś doświadczenia? Dzwoniłem do Aso i miły pan powiedział mi, że muszę podjechać autkiem i za jedyne 80zł uda mu się odzyskać kod do radia pozdrawiam Przemek
  7. Witam :th:
  8. Witam wszystkich serdecznie. Od paru dni jestem (niezmiernie) szczęśliwym posiadaczem srebrnego Audi Avant, 1.6l z III.1998 pozdrawiam Przemek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.