Treść opublikowana przez htc
-
[B5 ADP] Mam problem z obrotami
Też miałem problem z falowaniem obrotów. Po wymianie czujnika temperatury i przeczyszczeniu przepustnicy dalej było coś nie tak - na wolnych obrotach jakby przerywało. Okazało się, że przewody wysokiego napięcia dogorywają. P
-
[B5 AHL] Piski przy ruszaniu
Dziwi mnie to, że dzieje się to tylko i wyłącznie podczas puszczania sprzęgła.
-
[B5 AHL] Piski przy ruszaniu
Witam. Od paru dni mam taki problem: przy ruszaniu, podczas puszczania sprzęgła rozlega się pisk, jak by coś się ślizgało. Nie dzieje się to za każdym razem i nie od razu, na ogół po paru ruszeniach jadąc w korku. Ktoś może spotkał się z czymś takim? Co to może być? pozdrawiam Przemek[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2007, 08:43 _________________________________________________Na prawdę nikt się nie spotkał z takim problemem? I nikt nie wie, co to może być? P
-
[B5 AEB] Falowanie obrotów
Witam. Miałem ostatnio podobny problem. Tuż po dopaleniu zaczynały się jaja, obroty nagle podskakiwały do 2-3k, albo nie spadały, po zdjęciu nogi z gazu. Po rozgrzaniu się silnika było nieprzyjemne falowanie na wolnych obrotach. Po podpięciu VAGa okazało się, że uszkodzony jest czujnik temperatury - co ciekawe, wskazówka na desce rozdzielczej wydawała się działać poprawnie. Po wymianie czujnika problemy ustąpiły. pozdrawiam Przemek
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
google rulez
-
[B5 ADR] Jaki olej
A jakie macie w ogóle doświadczenia z olejami różnych "wiodących" firm? Czy odczuwalne są w ogóle jakieś różnice dla oleju tej samej klasy, np 10W40? P
-
[B5 AHL] Kraków - gdzie można odblokować radio?
Witam. Sprowadziłem sobie z Niemiec. Wszystko ładnie, instrukcja, książka serwisowa, instrukcja do radia, ale z wyciętym fragmentem strony, na którym zapewne był kod do radia. No i pytanie, gdzie w Krakowie mogę coś z tym zrobić? Ktoś może ma jakieś doświadczenia? Dzwoniłem do Aso i miły pan powiedział mi, że muszę podjechać autkiem i za jedyne 80zł uda mu się odzyskać kod do radia pozdrawiam Przemek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich serdecznie. Od paru dni jestem (niezmiernie) szczęśliwym posiadaczem srebrnego Audi Avant, 1.6l z III.1998 pozdrawiam Przemek