Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bobolus

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Bardzo podoba mi się Twój optymizm i życzę Ci Wielkiej radości z użytkowania AUDI
  2. śliczna
  3. auto jest z 1996 a w dowodzie było że 1998 chodzi o pierwszą rejestracje bo w holenderskim dowodzie nie ma daty produkcji a że samochód był z września to po numerze win wychodziło że rok produkcji to 1997 co dla mnie nie stanowi to problemu bo autko jest w super stanie i kupowałe je dla siebie na lata . pozdrawiam
  4. BOBOLUS WITAM I CHCIAŁBYM PODZIELIć SIę SWIM DOŚWIADCZENIEM (PRZYKRYM) PRZY KUPNIE I REJESTRACJI AUTA.Kupiłem audi a4 spowadzony z Holandi.Data pierwszej rejestracji 1998r.Niestety data była przerobiona z 1996 na 1998 oczym niestety nie miałem zielonego pojęcia.Wydział komunikacji oddał sprawę do prokuratury i wtedy zaczeły się problemy :policja,przesłuchania a przedewszytkim odmowa zarejestrowania autka.Po około roku prokuratura sprawę umorzyła bo przerobienie dokumentów nastąpiło prawdopodobnie w Holandi.Niestety nikt z wydziału komunikacji mnie nie poinformował że do zarejestrowania auta może być odpis dowodu rejestracyjnego z wydziału komunikacji z kraju pochodzenia auta.Stary dowód przez to że 6 została przerobiona na 8 jest niestety nieważny!!! I TERAZ MOJA RADA (nie będe się wygłupiał i pisał że bla bla bla przy kupnie auta) JEŚLI SPOTKA KOGOŚ COŚ PODOBNEGO NIECH SKONTAKTUJE SIę Z POLSKĄ AMBASADOM W DANYM KRAJU (ja zrobiłem to telefonicznie) I POPROSI O POMOC . W ciągu 3 tygodni otrzymałem odpis dowodu rejestracyjnego (Polska ambasada sama zwruciła się do wydziału w holandi i przesłała go mi oczywiście wszystko bezpłatnie) i dopiero wtedy auto mi zarejestrowano. Gdybym wiedział to wszystko wcześniej auto było by zarejestrowane w ciągu miesiąca.Jeśli będzie potrzeba chętnie wyjaśnię dokładniej. Pozdrawiam
  5. WITAM WSZYSTKICH MAM NA IMIę KRZYSZTOF JESTEM POSIADACZEM A4 1,9 (1997) Z WROCŁAWIA

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.