Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

netman

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. netman opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam Ostatnio zauważyłem paliwo w gnieżdzie 3 wtryskiwacza ,koledzy co się dzieje? Wielkie dzięki za pomoc
  2. Ok jutro sprawdzę dzięki[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 21:23_________________________________________________ :(sytuacja bez zmian
  3. Witam wszystkich! Problem polega na tym, że temperatura nawiewu jest ciągle ok 26 stopni i nie chce inaczej. Proszę o pomoc . Pozdrawiam[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 19:43_________________________________________________Witam! Sytuacja bez zmian proszę o pomoc. Pozdrawiam
  4. Klimatronik nie pokazuje błędów,czytałem gdzieś że mógł zaciąć się zaworek komory mieszania lub spalony silniczek.Jedyna regulacja to wyłączanie wiatraka
  5. Witam problem jest tego rodzaju ,że mogę sobie ustawiać temperaturę i tak będzie grzało tak na jakieś 26 może . Dzięki za pomoc pozdrawiam[br]Dopisany: 31 Październik 2008, 16:00_________________________________________________Prawdopodobni przyczyna tkwi w komorze mieszania ,może zaciął się zaworek. Ktoś podpowie mi jak ją wymontować? dzięki
  6. netman odpowiedział(a) na netman temat w 1.9TDI
    mcm00 tak było teraz sobie przypominam inspekcja była skasowana przed wymianą więc potem nie było co kasować a teraz przypomniała o sobie , no ale taki ubytek oleju tak nagle
  7. netman odpowiedział(a) na netman temat w 1.9TDI
    czy ten migający OIL oznacza niski poziom oleju w silniku?
  8. netman odpowiedział(a) na netman temat w 1.9TDI
    no ok ale już mi się wlało na całą miarkie a IC sorki ale co to jest?
  9. netman opublikował(a) temat w 1.9TDI
    witam Ostatnio zrobiłem 2 dłuższe trasy po 200 km dziś pojawił się napis OIL na zegarach, na bagnecie było milimetr poniżej załamania .Trochę dziwne bo to tej pory czyli 1,5 roku (tyle czasu mam autko)jeżdziłem bez dolewek oleju.Jest 3 000 km po 2 wymianie.Co się mogło stać że nagle ubyło ponad 0.5 litra? Filtr dokręcony Rozumiem że aby przestał migać ten OIL to muszę skasować to na kompie.Pozdrawiam dzięki za opinie. nazywaj tematy zgodnie z regulaminem [Murzyn]
  10. netman odpowiedział(a) na Maniusiek28 temat w 1.9TDI
    witam czy przepłukanie przepływki w benzynie da jakiś pozytywny efekt?
  11. czasem odwrócenie kluczyka pomaga
  12. a może jednak napisze ktoś konkretnie o czyszczeniu przepływki
  13. ok ale on bardziej skrzypi w trybie uchyłu niż rozsówu a co miałeś na myśli pytając o upalne dni?
  14. witam skrzypi w moim klekotku szyberdach ale nie bardzo wiem gdzie go posmarować może ktoś ma wiedzę w tym temacie dzięki
  15. witam jak zabrać się za czyszczenie przepływki dzięki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.