sheed

O sheed

Osiągnięcia sheed

Reputacja

1. na stronie 3 w punkcie 33 nie mam wogole zadnych wpisow (wogole na calej stronie 3 nie mam zadnych wpisow). Mam za to na 2 w punkcie 33, ale te chyba dotycza tylko felg i opon. Czyli wygladaloby na to ze siadl troche. No i teraz juz wiem, ze sprezyny najprawdopodobniej starcza. dzieki wielkie!!
  2. w zasadzie to nie jestem pewien. gdzies czytalem, ze to czy byl obnizany mozna wyczytac z briefa, ale nie wiem gdzie szukac tego wpisu. w kazdym razie jest zbyt niski, wiec albo takie zawieszenie albo siadl.. a same sprezyny nie wystarcza jesli poprostu tylko troche siadl?
  3. czesc, czy ktos z Was wie moze jak najlepiej i niezbyt drogo (ale raczej nowymi czesciami niz uzywkami) podniesc sobie zawieszenie w A6tce? Jest troche za nisko, musze uwazac na krawezniki wiec nie wszedzie niestety moge zaparkowac i raz juz kleilem zderzak. Krotko mowiac wkurza mnie troche ze jest za niska. Pozdrawiam, Maciek
  4. Mam pytanie do SebMis'a odnosnie zaproszenia na spot. Kiedy najblizszy spot? W ten wtorek na torwarze? Chetnie skorzystalbym z oferty podlaczenia VAG-a. Piwko tez bedzie ;-) http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=45.0 pre_pl
  5. chociazby wczoraj zadzwonilem do ASO i chcialem zeby mi sprawdzili auto komputerem. Juz bylem umowiony na dzisiaj, ale jak zapytalem o koszt uslugi to powiedzieli 200zl. Za samo podlaczenie do komputera. Za zdradzenie co komputer powiedzial pewnie nastepne 50zl. Dajcie spokoj. Wczoraj pytalem tutaj na forum i w okolicy rowniez (W-wa Wawer). Diagnostyke z komputera zrobie sobie za 40zl i jeszcze zostanie troche na piwo na dzisiejszy mecz. Szczerze, to chyba bede omijal ASO z daleka. Czy ktos kiedys skorzystal z ich gwarancji? W kazdym razie dzieki za info w sprawie samej czesci. Rozumiem, ze poprostu zamiennikow nie ma albo sa chusteczkowe.
  6. chcialem zapytac kogos z wwy, czy 200 zlotych za sama diagnoze usterki w A6tce komputerem to normalna cena. strasznie to cos duzo (tak mi krzykneli w Szewczyku) i wolalbym wydac na cos innego. W szczegolnosci, mam podejrzenia ze moj klopot to przeplywomierz, a chyba nie zawsze wychodzi on na komputerze (z tego co czytalem w innych postach)
  7. dzieki za odpowiedz. to pewnie moze kosztowac jakies 300 podejrzewam?
  8. mam nastepujace pytanie: czy przeplywomierze sie zwykle tylko czysci czy wymienia? a jesli chodzi o wymiane to jakiej firmy polecacie? tak aby stosunek cena/jakosc byl sensowny
  9. a ja w Google wpisalem "audi klub" i wyskoczylo :-)
  10. ok. dzieki! sprobuje wykonac jutro taki test. Rzeczywiscie nie sprawdzalem jak jest przy slabszym nawiewie, bo zwykle mam ustawione na "auto" i podczas tych ostatnich upalow nawiew automatycznie wlaczal sie na totalnego maksa. Przetestuje jutro rozne reczne ustawienia. Pozdrawiam
  11. no wlasnie. szum jakby jakis wentylator sie wlaczal. ale dlaczego dopiero pow. jakichs 2500 obrotow? mieliscie juz z tym klopoty?
  12. tylko, zeby potwierdzic. u mnie rowniez piszczy tyle ze przy opuszczaniu i w poczatkowej fazie. Ale rowniez tylko wtedy gdy jest naprawde goraco, takze jestem pewien ze to uszczelka. dzieki za rade z silikonem
  13. zgadza sie. Ale nie mialem na mysli szumu przeplywajacego powietrza. Ten glosny szum pochodzi z silnika, wlacza sie przy wysokich obrotach, jest dosyc glosny itd.
  14. czesc, mam takie pytanie: klimatyzacja chlodzi bez zastrzerzen, ale po wlaczeniu i przyspieszaniu cos glosno szumi (nie slychac metalicznego tarcia, raczej glosny szum). Wydaje mi sie, ze spada wowczas rowniez troche moc silnika. Musze pojechac do jakiegos warsztatu zeby to obejrzeli, ale moze wy wiecie czego sie spodziewac i ile moze mi pojsc po kieszeni. Myslicie ze moze byc to sprezarka? pozdrawiam