Treść opublikowana przez netman
-
[B5 AFN] Wyciek paliwa?
Witam Ostatnio zauważyłem paliwo w gnieżdzie 3 wtryskiwacza ,koledzy co się dzieje? Wielkie dzięki za pomoc
-
[B5 AFN] Stała tempertura nawiewu
Ok jutro sprawdzę dzięki[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 21:23_________________________________________________ :(sytuacja bez zmian
-
[B5 AFN] Stała tempertura nawiewu
Witam wszystkich! Problem polega na tym, że temperatura nawiewu jest ciągle ok 26 stopni i nie chce inaczej. Proszę o pomoc . Pozdrawiam[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 19:43_________________________________________________Witam! Sytuacja bez zmian proszę o pomoc. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Problem z klimatronikiem - stała temperatura
Klimatronik nie pokazuje błędów,czytałem gdzieś że mógł zaciąć się zaworek komory mieszania lub spalony silniczek.Jedyna regulacja to wyłączanie wiatraka
-
[B5 AFN] Problem z klimatronikiem - stała temperatura
Witam problem jest tego rodzaju ,że mogę sobie ustawiać temperaturę i tak będzie grzało tak na jakieś 26 może . Dzięki za pomoc pozdrawiam[br]Dopisany: 31 Październik 2008, 16:00_________________________________________________Prawdopodobni przyczyna tkwi w komorze mieszania ,może zaciął się zaworek. Ktoś podpowie mi jak ją wymontować? dzięki
-
[B5 AFN] Brak oleju
mcm00 tak było teraz sobie przypominam inspekcja była skasowana przed wymianą więc potem nie było co kasować a teraz przypomniała o sobie , no ale taki ubytek oleju tak nagle
-
[B5 AFN] Brak oleju
czy ten migający OIL oznacza niski poziom oleju w silniku?
-
[B5 AFN] Brak oleju
no ok ale już mi się wlało na całą miarkie a IC sorki ale co to jest?
-
[B5 AFN] Brak oleju
witam Ostatnio zrobiłem 2 dłuższe trasy po 200 km dziś pojawił się napis OIL na zegarach, na bagnecie było milimetr poniżej załamania .Trochę dziwne bo to tej pory czyli 1,5 roku (tyle czasu mam autko)jeżdziłem bez dolewek oleju.Jest 3 000 km po 2 wymianie.Co się mogło stać że nagle ubyło ponad 0.5 litra? Filtr dokręcony Rozumiem że aby przestał migać ten OIL to muszę skasować to na kompie.Pozdrawiam dzięki za opinie. nazywaj tematy zgodnie z regulaminem [Murzyn]
-
[B5 AFN] Przepływka
witam czy przepłukanie przepływki w benzynie da jakiś pozytywny efekt?
-
[B5 1Z] gaśnie zaraz po odpaleniu
czasem odwrócenie kluczyka pomaga
-
[INNE] [C5 AKN] Przepływomierz - A6 2.5 TDI 12.98'
a może jednak napisze ktoś konkretnie o czyszczeniu przepływki
-
szyberdach, gdzie smarować?
ok ale on bardziej skrzypi w trybie uchyłu niż rozsówu a co miałeś na myśli pytając o upalne dni?
-
szyberdach, gdzie smarować?
witam skrzypi w moim klekotku szyberdach ale nie bardzo wiem gdzie go posmarować może ktoś ma wiedzę w tym temacie dzięki
-
[INNE] [C5 AKN] Przepływomierz - A6 2.5 TDI 12.98'
witam jak zabrać się za czyszczenie przepływki dzięki
-
Jak skasować błędy?
sprawa wygląda następująco: po odpaleniu silnik gaśnie w ciągu 1 sekundy ,po odłączeniu akumulatora na ok 15 min problem znika powraca po odkodowaniu radia .
-
Jak skasować błędy?
Witam mam mało czasu więc krótko na jaki czas należy odłączy akumulator aby skasować błąd. Wielkie dzięki za pomoc. uzupełnij profil, nawet nie wiadomo o jakie auto chodzi
-
[TDI] PB zamiast ON
myślałem o tym aby jeżdzić i poprostu dolewać do pełna
-
[TDI] PB zamiast ON
Witam pożyczyłem wczoraj siostrze samochód dzisiaj odstawiła autko z pełnym bakiem ale okazało się że wlała 20 l benzynki . Jakie konsekwencje dla niuni i jej silnika co radzicie?
-
[a4 b5 tdi] upadl i nie chce wstac
Witam Zalej paliwo, naładuj akumulator i kręć aż załapie. Nic nie trzeba odpowietrzać .
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
półsyntetyk Mobil - ile km na nim robicie?
-
Nowy temat HAK[kłopot z zamkiem]
Witam Siedział sobie kluczyk w zamku przy haku [helmucik wcale go widocznie nie wyjmował] przy wymianie oleju mechanik zrobił PSIUK i myślał ,że go wyciągnie... jak wygląda sprawa z wymianą takiego zamka? DZęKI edit by bratpit: Nazwij temat poprawnie bo ten nikomu nic niemówi