Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant s-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Dziś zakupiłem swoją pierwszą :a4fan:. Autko niecały rok w Polsce. Oczywiście sprawdziłem po nr VIN.

Dziś nawet pojeździłem troszke - niestety w deszczu i w krakowskich korkach, ale wyjątkowo nie nudziło mi się :)

Moje nowa zabaweczka:

A4 1.9 TDI AVF Avant S-line

96kW/131PS, 04/2003

- kolor Avus silver [s-line]

- aluminiowe wykonczenie wnetrza [s-line]

- czarna podsufitka [s-line]

- felgi 17", opony 235/45 [s-line]

- sportowe zawieszenie + wzmocnione wahacze od S4 [1BV]

- xenon

- klimatyzacja 2-strefowa

- pełna elektryka

- sportowe fotele skóra + materiał speed z wysuwaną przednią częścią [elektryczna regulacja podparcia odcinka ledzwiowego] [s-line]

- sportowa skórzana kierownica + gałka zmiany biegow [s-line]

- 6x airbag

- radio Concert II

- FIS

- podgrzewane lusterka boczne, spryskiwacze

- lusterko wsteczne i lusterka boczne - fotochrom

- pakiet oświetlenie

Postaram się o jakieś foto wkrótce-wg prognoz niedziela zapowiada się ładna :thumbup:[br]Dopisany: 12 Październik 2007, 23:37 _________________________________________________dzisiaj też było ładnie ;)

26650657aw9.jpg

52069633yv4.jpg

91673264mm1.jpg

54668502mu4.jpg[br]Dopisany: 13 Październik 2007, 20:18 _________________________________________________5wwv3.jpg

6wqn5.jpg

7wgm9.jpg

8wrz5.jpg

Opublikowano

no fajna sztuka :th:

Co tam siedzi w głębi? Rs czy Cosworth? :kox:

Opublikowano
  • Autor

Cosworth :)

Opublikowano

Ładna audiczka i ta opcja, ogólnie :th:

Opublikowano

Cosworth powiadasz? hmmm... za***isty masz garaż :kox::thumbup: fajny komplecik :th:

Przyjedz nią jutro do Galerii Kazimierz na dach o 18 to obejrzymy ja na żywo ;)

Opublikowano

co ty dużo pisać stan widać igła no i s-line mówi sam za siebie - gratulacje wyszukanej sztuki - nie za dużo takich :th:

Opublikowano

o jaaa :) sam nie wiem co bym wolal B6 czy coswortha

pewnie zaraz niektorzy mnie :bicz:

moze dasz jedna fotke cosworth`a ?

a co do b6 to piekny okaz ;) tez zazdroszcze

Opublikowano

hehehe tez mnie bardziej ten cosworth w tle zainteresował, ale :a4fan: tez ładna :th:

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję za miłe opinie o A4.Troszkę namieszałem nie zamykając drzwi garażowych podczas zdjęć ;)

Przyjedz nią jutro do Galerii Kazimierz na dach o 18 to obejrzymy ja na żywo ;)

Nie wiem czy dam radę jutro o 18, ale obiecuję kiedyś pojawić się na spociku.

Według życzenia: 1 fotka mojej kosy :)

escosbz3.jpg

Opublikowano

Ten cosworth to lata?

ps. B6 fajne, troche golasek ;), pomaluj dokladki zderzakow i progi.

Opublikowano

Ten cosworth to lata?

ps. B6 fajne, troche golasek ;), pomaluj dokladki zderzakow i progi.

Dlaczego golasek? Przeciez wypas podobny jak u twojej. Escorcina za***ista i A4 też :kox:
Opublikowano

piękna sztuka, dokładki w kolor i lala na maxa :thumbup:

Opublikowano

Sliczna sztuka!

Opublikowano

Poprostu Piękna!!! Graty zakupu :a4fan:

Tak jak pisali wczesniej, pomaluj dokładki i bedzie :th:

zagolądnij na spocika w Galerii Kazimierz o 18stej.

Opublikowano

sliczny avant :a4fan:

do szczescia, IMO, brakuje tylko rns-e i quattro ;)

fajna koncepcja, dajsel do jazdy na codzien, monster na weekendy :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję Wam za opinie i gratulacje :)

Ten cosworth to lata?

i to bokiem :thumbup:

do szczescia, IMO, brakuje tylko rns-e i quattro ;)

rns-e chciałbym kiedyś założyć - z quattro będzie gorzej, ale escort mi wynagrodzi - idzie zima :naughty:

Dziś pogoda była super.Pojechałem w małą ale krętą trasę i poznałem zalety zawieszenia :th:

Opublikowano

jeszcze jak pomalujesz te dokładki pod kolorek auta to juz mu nic nie bedzie potrzebne :P bo wygląda super

Opublikowano
  • Autor

jeszcze jak pomalujesz te dokładki pod kolorek auta to juz mu nic nie bedzie potrzebne :P bo wygląda super

Dzięki boberek :) Pomyślę nad tym ;) Nie ukrywam że bardzo podoba mi się przodzik od S4.Mam nawet jakieś foto w moim kolorze-atrapka i zderzak wyglądają bomba. Nie wiem jak prezentowałby się sam przód od eSki a tył seria (oczywiście w kolorze).

Wiecie może czy zderzak przód S4 jest dużo niżej od seryjnego?

Z autka jestem bardzo zadowolony, chociaż muszę przyznać że szukając właściwej sztuki dopuszczałem praktycznie wyłącznie kolor czarny - już mi przeszło :kox:

Opublikowano

Wiecie może czy zderzak przód S4 jest dużo niżej od seryjnego?

Praktycznie nie ma roznicy, jesli jest to naprawde minimalna.

Opublikowano

auto wygląda jak nowe... oby sie sprawowało ok....gratzzz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.