Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Wskażnik temperatury silnika pokazuje jak chce :(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,jak w temacie czasami pokazuje mi 90,czasami nic a czasami sie waha, nie spada np 90 do 60 natychmiast poprostu robi to powoli :( jak myslicie wina samego wskaznika w zegarach czy moze czujnika temperatury ??

Opublikowano

termostat

Opublikowano

Tez stawiam na termostat niedawno to przechodzilem, wymienilem termostat za 35zł i spokój trzyma cały czas 90C. Do twojego nie wiem czy bedzie tyle samo kosztował, mój to biedne 1,6.

Opublikowano
  • Autor
Tez stawiam na termostat niedawno to przechodzilem, wymienilem termostat za 35zł i spokój trzyma cały czas 90C. Do twojego nie wiem czy bedzie tyle samo kosztował, mój to biedne 1,6.
ale czy to napewnno termostat? moze zle napisalem pytanie, bo nie dodałem ze na climatroniku jest 90st a silniczek jest ciagle rozgrzny?? czy wskaznikiem w zegarach steruje termostat:( ale namieszalem:( jak moze cie wytlumaczcie blizej ;)
Opublikowano

Podłączam sie do tematu ,u mnie jest taki sam problem,wymieniłem termostat na orginał i nic sie nie zmieniło.Wskazówka temp jest najczęściej w okolicach 60 stopni, sprawdzałem kodem climatronica 51 i tam pokazuje ok.Po kilku minutach łapie 90 stopni i trzyma.Zostaje czujnik od temp czy cos jescze ...

Opublikowano
Podłączam sie do tematu ,u mnie jest taki sam problem,wymieniłem termostat na orginał i nic sie nie zmieniło.Wskazówka temp jest najczęściej w okolicach 60 stopni, sprawdzałem kodem climatronica 51 i tam pokazuje ok.Po kilku minutach łapie 90 stopni i trzyma.Zostaje czujnik od temp czy cos jescze ...

czujnik albo wyjac zegary i poprawic wtyczke .....

Opublikowano
  • Autor
Tez stawiam na termostat niedawno to przechodzilem, wymienilem termostat za 35zł i spokój trzyma cały czas 90C. Do twojego nie wiem czy bedzie tyle samo kosztował, mój to biedne 1,6.
hmm biedene ale LADNE :)
  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

mam to samo. Czujnik czasem zalapie i stoi na 90 a czasem zupelnie tak jakby nie dzialal- na 60. Temp jest ok. mam wskaznik temp oleju ktora zawsze identycznie rosla jak cieczy i na nim jest 90 w korkach 100. takze termostat raczej odpada.

Opublikowano

skad wiesz, ze temp jest ok. Pewnie na climatronicu sprawdzasz nagrzewnice, a nie tem plynu

Opublikowano

wskazowka stoi na 60. gasze silnik. przekrecam znowu kluczyk na zaplon i wskaznik stoi na 90. zapalam jade kawalek i opada na sam dol. i tak w kolko - czasem zaskakuje a czasem nie. jak sprawdzic na climatronicu temperature??

Opublikowano

co do termostatu to sprawdź po kodach klimatyzacji jaką temperaturę pokazuje silnika, bedzie wiadomo czy licznik czy termostat

Opublikowano
  • Autor

jak coś to po wymianie czujnika wskazówka zawsze na 90 :)

Opublikowano

Wyjmij licznik, to nie jest wielki problem. 5 minut roboty, a jeżeli czasem pokazuje, to właśnie wygląda to na kiepski styk w kostce lub ew. w samym wskaźniku.

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

a ja mam ten sam problem i to nie jest wina licznika i nie ma co wyjmowac! gdyby to byl styk przy licznki to by np spadal z 90 na 0 a nie na polowe albo jakie scyrki walil!> to mowicie ze czujnik wymieniac taa>? no nic sprubuje...:)

Opublikowano
  • Autor

Wymienisz czujnik i bedzie po problemie:)

Opublikowano

Czujnik, albo spróbuj poprawic wtyczke, mialem podobny problem

Opublikowano

wtyczke przy czujniku tak?

Opublikowano

wtyczke przy czujniku tak?

tak :wink4:

Opublikowano

Ja bym też obstawiał czujnik, miałem też taki problem gdy temp wchodziła na 90 a potem opadała.

Opublikowano

wymień czujnik temperatury miałem tak w B6

wymieniłem czujnik i wszystko działa jak powinno

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.