Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie opony polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ,kupilem dzis felgi 7,0"X17" 5X112 ET48 PIASTA 57.1

Jakie oponki polecacie 215x45 ,czy moze 225x45,(przy silniku 1.6) czy wejda one bez problemu i obcierania o nadkole? Wiem jest mnostwo postow na ten temat ,ale prosze o nowe odpowiedzi i opinie :)

Opublikowano

225 to ja miałem przy 8j wiec max to 215. o nadkola napewno niebędą tarły zwłaszcza przy takim et.

Opublikowano

215/45 bedzie niższa, droższa, ciężej dostać w używkach

a i sądzę, że 225/45 jest bardziej właściwe :th: ale takie walce do 1,6? :gwizdanie: no niewiem...

Opublikowano

dla takiej waskiej 17" to najlepiej zalozyc 205/50/17

i z takim et to dodac jakies dystanse ~10mm

Opublikowano
dla takiej waskiej 17" to najlepiej zalozyc 205/50/17

i z takim et to dodac jakies dystanse ~10mm

albo tak 205, ale to jeszcze żadsze w używkach, ale pomysł dobry :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

A Co byscie powiedzieli na te opony FULDA Carat Extremo 215/40R17 sa dosyc tanie , tylko zastanawia mnie profil 40 :mysli: Lepsze juz te fuldy niz cos chinskiego chyba. To moze byc ta 40? czy bedzie cos nie tak :(

Opublikowano

hmm 215/40/17 to zly pomysl odpowiedniejsze sa z profilem 45 , a dobra wiadomosc to to ze z profilem 45 sa tansze od profilu 40!!! akurat teraz jest niezla promocja na ta oponke i tak FULDA Carat Extremo 215/45R17 wychodzi 320zl/szt + 35zl wysylka za 4sztuki :hi:

Opublikowano
  • Autor

A lepiej oponki chiskie czy uzywane ale firmowe ... ? :mysli: A wogole gdzie sa te oponki za 320szt ? :gwizdanie:

Opublikowano

te oponki sa u mnie! :gwizdanie: , jak jestes zainteresowany to pisz na priv

Opublikowano
  • Autor

Moge zalozyc opony 205x45 na felge 7'x17" ?? Bo 225x45 wydaja mi sie za duze do 1.6 ..

Przejzalem cale forum i nic nie wiem . Prosze o porade ... :(

Opublikowano

a przeczytales chociaz odpowiedzi z tego tematu ?

Opublikowano
  • Autor

Tak czytalem ,zdania podzielone ,dlaczego 205/50/17 a nie 205/45/17 :mysli: te pierwsze sa duzo drozsze... 225 odpadaja ma sie rozumiec?

Opublikowano

Bierz 225/45 mam takie i jest :th: te opony będą najtańsze ;)

Tą szerokość opony można stosować z felgami o szerokości od 6 do 8,5 cala więc 7 jest ok.

To nic że walce, ten silnik nie powala nawet na 195 więc nie piszcie o mocy :!:

Opublikowano
  • Autor

I na taką odpowiedz czekalem ! :hi: Wreszcie konkretnie i na temat, biore 225/45. Dzieki spedyt :notworthy:

Opublikowano

Ja miałem w tdi 110ps opony 215/40/17' i było super :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.