Treść opublikowana przez audia4s4
-
[B6] Wymian listew dekoracyjnych ,
To wygląda na kobiece paznokcie
-
[ALL] Zapach
Są wkłady sam kupywałem kiedys :th: no to macie z Jerzem dobre dojscie ja parcuje na stacji paliw i chciałem sobie zamówic sam wkład i podobno nie ma Masz u siebie taki sklep ,,Kaufland'' ? To tam kupowałem [br]Dopisany: 14 Marzec 2008, 20:54 _________________________________________________Bo my to z Jerzem chodzimy po sklepach i kradniemy same wkłady :laghing2:
-
[B5 ABC] Zawleczki kierunkowskazów
Kup kierunki jak nie ma w serwisie to chyba jedyne wyjscie
-
[ALL] Zapach
Są wkłady sam kupywałem kiedys :th:
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
A ja po umyciu polecam ,,Pronto" tylko sie nie smiejcie ale tak naprawde to auto ma piękny połysk. Tu mam jedno zdj jak wygląda auto po proncie
- [ALL] Zapach
-
[B6] Gałki do skrzyni biegów
Do B5 chyba nie było takich a w modelu polifcie były jeszcze takie z chromikiem
-
[ALL] oświetlenie kratek nawiewów
Tylko w modelach poliftowych po 99r
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
A4 B5 AFN 110ps trasa do niemiec - 5-5,5l \ 100km A3 ASZ 131ps trasa do niemiec 5,5-6l / 100km
-
[B5] Wyskakujący bieg
Prawdopodobnie moze to byc synchronizator tak jak napisał schiller kumpel w Mk4 miał taki problem
-
[ALL B5] Czy springi z benzyny cztero cylindrowca beda do 1.9tdi ??
Kup od Keżor-a on ma na sprzedanie -40
-
[B5 AJM] Jakie są różnice między AFN a AJM
Jak zadbany AFN to ładnie chodzi, chociaz podoba mi sie ten dzwięk PD
-
[ALL B5] Coś szwankuje przycisk w klimatroniku
Tak sie dzieje w ujemnych temperaturach,
-
[B6] Gałki do skrzyni biegów
Tez miałem taka w A3 , kupuj tą co malik pokazał, świetnie sie prezentuje i jest miła w dotyku
-
[B6 AKE] Nietypowe opony na 16" 225/55
Miałem auto tez na takich oponkach dobrze sie jezdziło :th:
-
[ALL B6] Regulacja spryskiwaczy przedniej szyby
tak jak napisał kolega wyżej, włoz igłe lub szpilke i ustawiaj tylko nie na boki zebys ludzi nie pryskał
-
[ALL B5] Jak wyjąć reflektor ?
Jeszcze jak wyciągniesz kierunek jest z boku sróba
-
Czarnobyl 1986-2006
Ciekawe zdjecia
-
[B5 AEB] Osiągi auta
Ale ja miałem w briefie 196km/h dla AFN limuzyna
-
[B5 AJM] Wylewajacy sie elektrolit z akumulatora
Kupuj nowy aku i tak jak napisał Musashi w niektorych sklepach daja rabat przy oddaniu starego
-
[ALL B5] Ciemne lampy avant
Kapitalne
-
[All TDI] nowe paliwo na stacjach-BIOESTER
No zapach jest nie zły, zimą lałem do PD ASZ 131ps i chodził nic sie nie działo :th:
-
[ALL] Przyciemnianie lamp Lamin-x
Wyglada kozacko,ale widocznosc jest ważniejsza
-
[B5 AAH] Wieje, szumi, drga - drzwi od kierowcy.
Dziwne jak Ci mechanik wyregulował drzwi to powinno byc ok a nie było kiedys uszkodzone w bok?
-
[B5 AJM] Jakie są różnice między AFN a AJM
To tez prawda, ale kazdy motor jest dobry jak sie dba o niego