Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Przyciemnianie lamp Lamin-x

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Znalazłem ciekawy produkt,który może być alternatywą dla rozklejania,malowania środka lampy itp, a mianowicie jest to folia przyciemniająca Lamin-x dostępna w zestawach ("KITach") na lamp przednie i tylne dostępna dla poszczególnych marek aut.Dostępne są różne kolory:czarny, niebieski, żółty itp. Efekt fajny, cena przystępna ale z USA trzeba ściągnąć produkt chyba, że w Polsce jest coś takiego dostępne.

Kilka przykładowych zdjęć i strona firmy: http://lamin-x.com

Na stronce można zobaczyć jak wygląda lampa w odpowiednich kolorach i zapoznać się z całą ofertą.

0123070813cp8.jpg

bugshieldqf0.jpg

img8783ot8.jpg

b7laminxjv7.jpg

Opublikowano

za***iście to wyglada :th:

przyciemnione ale nie przewalone

Opublikowano

Słuchaj miałem to u siebie na Bixenonie. Zaraz znajdę fotki.

1. Były źle docięte i nie zakrywały ładnie całej lampy

2. Niesety w nocy bardzo ograniczały widoczność. Jakbyś jechał w okolarach przeciwsłonecznych...

Wniosek: Lans tak, widoczność brak :)

Opublikowano
lami.jpg
Opublikowano
  • Autor

UU to lipa,ze tak ograniczają widoczność.

No nic pozostaje rozklejanie i malowanie środka reflektora.

Ja chyba będę malował sam wkład a nie całą lampy tak ja w tym RS4 bo odblaski muszę zostawić żeby Xenonik świecił odpowiednio.

Dzienx za rade w sprawie Lami-xa

Opublikowano

:th:

Opublikowano

muszę przyznać że na tej białej wygląda to niesamowicie :slina:

jeżeli jednak ogranicza widoczność to w naszych warunkach klimatycznych raczej kiepsko :( do californii Nam jeszcze troszkę brakuje, al może za kilka lat... :mysli:

Opublikowano

Wyglada kozacko,ale widocznosc jest ważniejsza

Opublikowano

ba$ior moze i fajne, ale ten kierunek dalej bil by po oczach.. :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

ba$ior moze i fajne, ale ten kierunek dalej bil by po oczach.. :thumbdown:

Masz racje ale bił by już nie tak mocno :)

A jak już jesteśmy przy malowaniu to fele mam pomalowane i daszek tysz :cool:

Nie będę robił off-topicku więc zapraszam:

http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b7/audi_a4_b7_sline_abt-t17872.0.html;msg328773#msg328773

Opublikowano

Ciekawy pomysł.Wie ktoś czy można to kupić w Polsce?Może wystarczy dobra folia? :)

Opublikowano

Ciekawy pomysł.Wie ktoś czy można to kupić w Polsce?Może wystarczy dobra folia? :)

a widziałeś kiedyś taką folię która przyciemnia, a światło bardzo dobrze przepuszcza :?:

Dla mnie to trochę dziwne by było, no ale... :mysli:

Opublikowano

Masz rację.Kiszka by wyszła :(

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

odświeże temat, bo ostatnio znalazłem sobie coś takiego

blackheadlightsbd0.jpg

i stwierdziłem, że warto by miec cos takiego u siebie :)

i nie wiem czy na zdjeciu też jest produkt lamin-x czy moze ktos inny tez to robi ?

Opublikowano

odświeże temat, bo ostatnio znalazłem sobie coś takiego

blackheadlightsbd0.jpg

i stwierdziłem, że warto by miec cos takiego u siebie :)

i nie wiem czy na zdjeciu też jest produkt lamin-x czy moze ktos inny tez to robi ?

widzialem te lampy na żywo kiedyś na spocie w UK, tez jakas folia ale z daleka i na zdjęciu wygladalo lepiej ni z na żywo.... niestety juz tylko wspomnienie pozostalo :(http://www.a4-klub.pl/smf/skradzione_rs4_sedan_w_londynie-t48758.0.html

Opublikowano

no niemiła sprawa, a co do folii, skoro to lipa to trzeba bedzie pomyslec nad czyms innym

dzieki :good:

Opublikowano

I dobrze zrobiłeś że sobie odpuściłeś tą folię. Wygląda to ładnie ale... ze światłami nie ma co kombinować i obklejać ich folią. Lampy mają najpierw dobrze świecić a potem wyglądać.

Opublikowano

dlatego Panowie , najlepiej albo kupić FK z ciemnymi środkami albo rozklejać i malować środki w ori lampach :good:

Opublikowano

Generalnie polecam specjalną folię na lampy Folia-Tec, patent sprawdzony, widoczność 99%, kiedyś tym handlowałem i nie było problemów, na AR155 miałem błękitną folię + Blue Vision i wyglądało jak na ORI Xenonach.

Pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.