Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Przyciemnianie lamp Lamin-x

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak masz jakieś foto to się pochwal. Najlepiej jakbyś miał zdjęcie jak to świeci. Nie wiem czy to jest z tą widocznością tak 99%.

Opublikowano

59c90b1b840f5312.jpg

Za dużo nie widać bo pomniejszone, folia Folia-Tec niebieska, jak się przypatrzysz to na kierunkach widać.

Opublikowano

Ciekawi mnie też aspekt prawny tych folii. W przypadku kontroli drogowej czy by to przeszło ? Czy nie trzeba by tej folli zrywać tak jak to jest w przypadku folii na przednie szyby.

Opublikowano

Folia-Tec ma delikatne zabarwienie więc jak pisałem nie ogranicza jasności lampy, z tego co pamiętam nie było napisane na opakowaniu, że jest nie zgodne z TUV. Sprawdź w Folia-Tecu, mają 4 kolory, błękit, żółty, smoke i kameleon.

Pozdro

Opublikowano

Osobiście nie mam zamiaru tego zakładać. Jak już to dzięki tej folii w łatwy sposób można tylnie lampy przydymić :tongue4:

Opublikowano

Dokładnie :) powodzenia przy oklejaniu, nie zrób za dużo bąbli :)

Opublikowano

ja też bym sobie tylnie delikatnie przyciemnił nie wiecie gdzie w łódzkim takie rzeczy robią?

Opublikowano

Kup folię i spróbuj sam. Lampa ma mniejszą powierzchnię niż szyba więc pewnie nie jest to takie trudne i nawet ładnie wyjdzie.

Opublikowano

napisałem maila do folia-tecu w polsce i odpisali mi że nie mają w ofercie takich folii na reflektory

Opublikowano

Szkoda bo ten kameleon mogłby byc ciekawy :mysli:

Opublikowano

Pędzle w ruch .. malowac odbłyśniki :decayed:

Opublikowano

Szkoda bo ten kameleon mogłby byc ciekawy :mysli:

Przy naszym kolorze to faktycznie ciekawie by wyglądało :tongue4:

Pędzle w ruch .. malowac odbłyśniki :decayed:

Zbiorowa akcja malowania odbłyśników na forum się szykuje :polew:

Opublikowano

znaczy sie w jaki sposob sie to robi chodzi o malowanie odblysników - od srodka?

Opublikowano

znaczy sie w jaki sposob sie to robi chodzi o malowanie odblysników - od srodka?

Tzn co..? Lamin-x to folia ktora naklejasz na reflektor.

Lepszym sposobem jest:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_reflektory_poliftowe_w_chrom_czy_czarny_mat-t51586.0.html

:good:

Opublikowano
:embarrassed::naughty::decayed::kox:
Opublikowano

I się zaczęło :naughty: Najpierw była akcja wymiany lamp na soczewki, teraz wszystkie lampy będą rozklejane i malowane :polew:

Opublikowano
:) Powodzenia :) To nie takie proste wszystko ;) Troche "mięsa" zostało rzucone ;)
Opublikowano

Ale za to efekt jest :good: Jak Tobie wyszło to i innym wyjdzie :tongue4:

Opublikowano

chłopaki wybaczcie ale troche niekumaty jestem w tych sprawach :naughty:

te odbłyśniki można malować tylko w lampach z soczewkami???

W zwykłych by to wyglądało w miarę??

Opublikowano

Mozesz zwykła pomalowac + kupic ciemny kierunek ( o ile są dymione seryjne do A4) . Efekt nieglupi w sumie...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.