Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6] Wymian listew dekoracyjnych ,


szadziak

Rekomendowane odpowiedzi

driverdoorscrewpop.jpg

witam :)

mam takie listwy do założenia( fishscale) B6 , mozna jakis opis ja to robic- (moze fotki), jak pozdejmowac stare........krok po kroku.

potrzebowal bym jeszcze numeru listwy na konsloe srodkową ,strona lewa (światła ) i prawa długa ,nie quattro. + nr popielinczki przód i oslona biegow- reczna. wszystko "fish scale"

pzdr :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bardzo chetnie moge odradzic .. wam tych listew fishscale

mam dokladnie takie same wykonczenia u siebie.. i przyznam ze sa bardzo ladnie.. ale nie trwale.. niesamowicie delikatne

4a76110c035706b3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darkoz nie wim czym Ty je traktujesz- moje auto ma 7 lat i listwy na pewno nie wyglądają tak jak u Ciebie :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audia4s4

To wygląda na kobiece paznokcie kox

dokładnie tak :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darkoz, czy to listwa na drzwiach kierowcy?

Ja mam listwy z polerowanego alu i tylko na drzwiach kierowcy sa slady - najprawdopodobniej niemiec uderzal zaczepem pasa bezpieczenstwa o nia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest wiele roznych.. ja mam akurat fishscale i daje slowo ze naprawde niewiele trzeba aby zarysowac.. to jest jakies aluminium albo cos w tym rodzaju.. dlatego jest takie nietrwale i podatne na zarysowania.. zdjecie przedstawia listwe po stronie pasazera.. to fakt ze kobieta zawsze wsiada do samochodu z torebka.. i byc moze dlatego po jej stronie jest tego najwiecej.. ale to nie znaczy zeby wsiadac do samochodu niedotykajac drzwi..

zastanawiam sie nad karbonowymi wstawkami.. ma ktos moze w swoich furach.. tez sie tak niszczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo napisz do Malika , bo wiem ze on sie bawil ze zmiana tych listew

Najtrudniej jest zmienić długą listwę na konsoli centralnej. Bardzo uczulam na ostrożne odkręcanie 2 śrubek nad tunelem środkowym. Trzeba je od razu chwycić jakimś magnesikiem albo pensetą. Jesli wpadną za tunel to mamy dodatkowe 3h roboty :)

Wymiana pozostałych listew to bułka z masłem :)

Osobiście polecam listwy ze szczotkowanego aluminium (brushed aluminium). Nie rysują się tak łatwo jak wersja fish scale i doskonale komponują z reszta chromowanych/satynowych dodatków w aucie.

https://sslrelay.com/s74326199.oneandoneshop.co.uk/sess/utn;jsessionid=1547d9a6bd75471/shopdata/0010_Audi/0050_A4+2002+=3E++B6+=2B+B7/0030_Interior/0060_Interior+Trim+B6+=2B+B7/product_overview.shopscript

Nówki są dosyć drogie. Ale na allegro albo ebay można trafić używki w cenie około 150EUR.

Carbon to już zupełnie inna półka cenowa :) Ale pogadaj z Poźkiem. Może Ci opchnie tanio swoje :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys moglem wyrwac okazyjnie carbony.. ale niestety wazniejsze sprawy byly w tym samym czasie :wallbash:

Panowie.. moze ktos juz probowal zregenerowac te listwy.. jakas specjlana pasta.. cokolwiek.. bo wiem ze sa do kupienia pasy do regeneracji i usuwania rys z aluminium[br]Dopisany: 16 Marzec 2008, 01:44 _________________________________________________?????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bardzo chetnie moge odradzic .. wam tych listew fishscale

mam dokladnie takie same wykonczenia u siebie.. i przyznam ze sa bardzo ladnie.. ale nie trwale.. niesamowicie delikatne

4a76110c035706b3.jpg

Kolego , koledzy - pomocy !! :notworthy: .

ponieważ nie mam wszystkich listew - konsola i popielniczka (fishscale) , po udaniu sie do serewisu audi i próby odszukania nr tych listew a głownie , materiału ,czli "rybia łuska" , niedoszlismy do niczego :no: ,( bardzo dużo wzorów) -potrzebuje vin-u auta , które ma na orginalnym wypozazeniu taki wzór listew! wtedy w ETKA-ce wyskoczy ori wypożenie i listwy z takim wzorem .. jeśli ktos może pomódz , prosze o wiadomść na priv , lub [email protected] , ew tel do kontaktu :)

bęnde napawde wdzieczny :th:

jeszcze takie pytanko..... listwy (dekory ) w B6 a B7 sa takie same ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szadziak, przejrjzyj ten temat :

http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_elektryczny/b6b7_listwy_aluminiowe_ktos_zna_numery_czesci-t14234.0.html;highlight=numer+listw

tu chyba są numery

.............

tak wiem :>, tam kolega sprawdził ze fishscale maja oznaczenie "alum-silver - PR-5TE" , ale nie znalazlem takiego oznaczenia . były :PR-5 i MG , ME , TZ ,TL ,MK ,TD , TG , TF , tak ze jest zamieszanie :shocked:

np W ETKA nr czesci 8E0 853 190 i 189 to listwy (blendy na konsloe środkową) ale końcówki PR-5.... i o to chodzi...... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szadziak ile kosztuje popielniczka i ta część wkoło mieszka od biegów ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szadziak ile kosztuje popielniczka i ta część wkoło mieszka od biegów ??

tego jeszcze nie wiem :wink4:, bo wlasnie tego szukam :) . narazie kupilem to co mi sie udało ( listwy drzwiowe , popielniczka tył) reszty sie nie udalo bo auto juz bylo po rozbiórce ( ktos wzioł cała konsole z tunelem :kwasny:). jesli tylko uda mi sie dostac vin... to napewo to kupie w ori servisie i podam!

narazie udało mi sie znaleść VIN z e-bay , wersja USA , z listwami fishscale , zobaczymy jak to u nas pokaże ?/!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za zwykłaramke od biegów w kolorze swing zapłaciłem 127 zł to aluminioiwa pewnie spokojnie ze 200 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiatm ponownie

najpierw wielkie dzięki dla kolegów Darkoz i CRS :th:

ceny listew w ASO ( litwy fish scale) oznaczenie koloru : w B6 nr części +końcówka 2S1 ( w B7 wyszło czesc + 25W) ale to tez zależy jaki model/opcja wyposażenia.

listwa deski rozdzielczej strona prawa - 290zł

listwa deski ---------- strona lewa -światła - 210zł

listwa drzwi przednich , strona lewia i prawa 190 zł x2

listwa drzwi tylnich , strona L +P 190 zł x2

popielniczka przód - 235zł

popielniczka tył - 235zł

osłona mieszka lewarka skrz biegów - 220zł

----------------

suma: 1950 :gwizdanie:

listwy srebne szczotkowane aluminium , tak samo cenowo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...