Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szadziak

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szadziak

  1. :naughty:http://www.youtube.com/watch?v=FQndBfguCxkhttp://
  2. Audi 2010 Green Car http://www.youtube.com/watch?v=Wq58zS4_jvM
  3. http://www.onet.tv/700-metrow-pod-prad,5700909,1,klip.html#
  4. http://www.joemonster.org/filmy/18606/Srodek_nocy_na_Bialorusi
  5. ciekawy filmik z lat 70...
  6. witam wlasnie sie stalem wlascicielam piekanego cadillaca 57r. miała byc zmiana na nowy model audi.....ale(trzeba bedzie to przełozyc ) ,dawno juz chorowalem na takiego krażownika...no i sie stało szukam warsztatu aby przeprowadzic renowacje auta , blacharka, lakiernictwo.....cos tam mechaniki... . najlepiej woj podkarpackie . jesli bym ktos namiary na takie sprawy prosze o odpowiedz . GG 1452012 lub prv pzdr wojtek
  7. hello ma ktos jakies inne hotele ktore mozna polecic? , bo mam szybki wyjazd na imprezke
  8. ja polecam "Adrenalina" , Adrenalina 2. Pod napięciem , z Jason Statham
  9. Audi RS6 ! az ciarki ida..............
  10. Moze nie smieszne ale ciekawe : Pagani Zonda F rozbita w Polsce http://www.furious.pl/news2008/grudzien2008/zonda-F-rozbita-w-polsce.htm
  11. http://moto.onet.pl/111459,galeria_media.html cytat " Audi A4 jest idealnym kompanem do podróży dla geja-profesjonalisty" ,
  12. witam , mam takie pytanie czy ktos sie orjentuje jak to jest z dorobieniem takiego kluczyka . jest to nowy sprinter 07r , kluczyk "elektroniczny" bez grota... Pracownik go dzies posiał ...... i jest problem..( jest drugi...ale w razie W..) a mialem tylko 2, , pewnie tylko serwis.....tylko jakie koszty dzieki i pozdrawiam
  13. nastepny mistrz http://moto.onet.pl/1517084,2217,artykul.html
  14. witam jakie sa komendy do zestawu tel . czy jest mozliwosc zmiana z niemieckiego , na angielski. bo narazie pstryk guzik i gada...."sprehe commando".....narazie sie tyle dogadujemy pzdr
  15. http://moto.onet.pl/1514764,2217,artykul.html
  16. http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=video&file=unloading_car.flv
  17. ohhhh ciarki po plecach idą.... new RS6- http://pl.youtube.com/watch?v=sKq6HmEM79Q&feature=user
  18. szadziak odpowiedział(a) na tomi33 temat w Lifestyle i Hydepark
    w salonach PL jeszcze nie ma , ale w DE juz tak . w wersji podstawowej 38 300 EUR. pzdr
  19. http://www.maxior.pl/film/112430/Kontrola_drogowa
  20. to Skr.... , ...............złapać i zrobić to samo !!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.