-
STAG 4, migająca dioda przez kilka minut po zgaszeniu samochodu
Nie martw się. Też tak mam. Po prostu ten wyświetlacz pobiera tak znikomą ilość prądu że świeci się po zgaszeniu auta dzięki resztkom prądu które zostały "w instalcji". Jego śiecenie po zgaszeniu nie odbywa się się poprzez pobór "świeżego" prądu z akumulatora.
-
[B5 ADR] Waga ładunku
Witam, mam pytanko ile kg można załadować do bagażnika avanta? i jaką masę może mieć przyczepka (jednoosiowa) żeby nic się nie pourywało? i jeszcze jedno czy mogę ciągnąć przyczepkę jak mam załadowane na full autko?? proszę o odp pozdrawiam
-
Ceny paliwa marzec 2026
Statoil Pietrzykowice k. Żywca PB 98 4.14
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
duże dziecko
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.youtube.com/watch?v=sT-Fee-5sZI najlepsze ujęcia z Madagaskar 2 z pingwinami
-
Spotkania na drodze
pozdrawiam kierownika czarnego avanta, przedwczoraj ok godz 17 wpuścił mnie na ul. Żeromskiego. Nie wiem czy to klubowicz ale pozdrawiam w ogóle to pozdrawiam wszystkich kierowców a4 z Żywca i okolic bo jest Nas dość sporo :>
-
Polecane opony letnie
Ale mi właśnie o indeks nośności chodzi... A co myślicie o tych dwóch oponkach? Letnie miałem teraz Continentale i były ok. Zimówki mam Alpin A3 i są świetne. Chciałem poznać Wasze opinie co do tych oponek
-
Polecane opony letnie
indeks nośności no przecież wiadomo o co chodzi... :gwizdanie:
-
Polecane opony letnie
Witam, a ja zastanawiam się nad oponkami: - MICHELIN PRIMACY HP i - CONTINENTAL CONTIPREMIUMCONTACT 2 które wybrać? Obie zebrały bardzo dobre oceny w testach ADAC. I jeszcze jedno pytanko jaki indeks prędkości muszę mieć do mojej Audiki? Może to być 91 czy musi być 94?
-
[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
To najpiękniejsze autko jakie powstało z pod znaku baa to wogóle najpiękniejsze auto ten kolor silnik fotele kierownica... cudo
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to ognisko to lepszy pomysł.... usmażymy se kiełbaski
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a to też bym wcześniej jechał
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no prawie tak serio było koło wpół do 9 :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To trza było trochę poczekać i wyjechalibyście normalnie. ja i Proton tak zrobiliśmy i wyjazd był bez problemu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a no tak