Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piotr.gamon

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piotr.gamon

  1. Nie martw się. Też tak mam. Po prostu ten wyświetlacz pobiera tak znikomą ilość prądu że świeci się po zgaszeniu auta dzięki resztkom prądu które zostały "w instalcji". Jego śiecenie po zgaszeniu nie odbywa się się poprzez pobór "świeżego" prądu z akumulatora.
  2. Witam, mam pytanko ile kg można załadować do bagażnika avanta? i jaką masę może mieć przyczepka (jednoosiowa) żeby nic się nie pourywało? i jeszcze jedno czy mogę ciągnąć przyczepkę jak mam załadowane na full autko?? proszę o odp pozdrawiam
  3. Statoil Pietrzykowice k. Żywca PB 98 4.14
  4. duże dziecko
  5. http://www.youtube.com/watch?v=sT-Fee-5sZI najlepsze ujęcia z Madagaskar 2 z pingwinami
  6. pozdrawiam kierownika czarnego avanta, przedwczoraj ok godz 17 wpuścił mnie na ul. Żeromskiego. Nie wiem czy to klubowicz ale pozdrawiam w ogóle to pozdrawiam wszystkich kierowców a4 z Żywca i okolic bo jest Nas dość sporo :>
  7. Ale mi właśnie o indeks nośności chodzi... A co myślicie o tych dwóch oponkach? Letnie miałem teraz Continentale i były ok. Zimówki mam Alpin A3 i są świetne. Chciałem poznać Wasze opinie co do tych oponek
  8. indeks nośności no przecież wiadomo o co chodzi... :gwizdanie:
  9. Witam, a ja zastanawiam się nad oponkami: - MICHELIN PRIMACY HP i - CONTINENTAL CONTIPREMIUMCONTACT 2 które wybrać? Obie zebrały bardzo dobre oceny w testach ADAC. I jeszcze jedno pytanko jaki indeks prędkości muszę mieć do mojej Audiki? Może to być 91 czy musi być 94?
  10. To najpiękniejsze autko jakie powstało z pod znaku baa to wogóle najpiękniejsze auto ten kolor silnik fotele kierownica... cudo
  11. to ognisko to lepszy pomysł.... usmażymy se kiełbaski
  12. no prawie tak serio było koło wpół do 9 :gwizdanie:
  13. To trza było trochę poczekać i wyjechalibyście normalnie. ja i Proton tak zrobiliśmy i wyjazd był bez problemu
  14. A więc będę. A w którym rejonie parkingu się zwykle spotykacie?
  15. Witam! Panowie spotykamy się we wtorek?? Chętnie bym przybył tym bardziej że jeszcze nigdy nie byłem... Pozdrawiam
  16. Prawy przód. ale dziś jeździłem i się "uciszyło". Mam nadzieje że to nie wróci. Może rzeczywiście to było "coś" w klocku...
  17. locki mam ferodo. Przejechałem jakieś 2tys. Teraz wróciłem z pracy ale jutro zaraz ściągam to koło i muszę to oblukac...
  18. Witam! Dziś pojawił mi się problem z hamulcami: podczas zatrzymywania się słyszę dziwne tarcie. Tarcie słychac na moment przed zatrzymaniem się auta. Kiedy tylko zwalniam nic się nie dzieje... Klocki niedawno wymieniałem. Co to może byc? Pozdrawiam
  19. Proszę o pomoc. Wymieniłem dziś tą nieszczęsną żaróweczkę i dalej nie świeci... Co się mogło stac?? Czy mógł paśc przewód albo ta kostka? Inne światła świecą więc to na pewno nie bezpiecznik. Co to może byc??
  20. Ja tam nie wiem. Poprostu podzieliłem się z Wami moimi spostrzeżeniami... Może niech wypowiedzą się inni forumowicze którzy też zmienili 98 na 95 bo kilku mówiło że tak zrobi. żądzi
  21. lałem 98. 4 razy zalałem 95 i co? spalanie wzrosło o około 1 - 1,5 na 100km silnik gorzej sie wkręca i tak jakby głośniej chodził. i jak się to ma do tych wszystkich artykułów? sam już nie wiem co mam tankowac... chyba wróce do 98
  22. więc spokojnie moge podłączyc nawet gps i lodówke chyba tak? a jak podłącze i będzie za duże obciążenie to spali tylko bezpiecznik tak? dzięki za odp
  23. Witam! Mam pytanko czy wytrzyma gniazdo zapalniczki jak podłącze do niej rozgałęziacz? Często jeżdżę z GPS a w tym samym czasie przydało by się podłądowac telefon bo jak na złośc pada jek jestem w aucie . Nie będzie problemu? Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.