Treść opublikowana przez piotr.gamon
-
STAG 4, migająca dioda przez kilka minut po zgaszeniu samochodu
Nie martw się. Też tak mam. Po prostu ten wyświetlacz pobiera tak znikomą ilość prądu że świeci się po zgaszeniu auta dzięki resztkom prądu które zostały "w instalcji". Jego śiecenie po zgaszeniu nie odbywa się się poprzez pobór "świeżego" prądu z akumulatora.
-
[B5 ADR] Waga ładunku
Witam, mam pytanko ile kg można załadować do bagażnika avanta? i jaką masę może mieć przyczepka (jednoosiowa) żeby nic się nie pourywało? i jeszcze jedno czy mogę ciągnąć przyczepkę jak mam załadowane na full autko?? proszę o odp pozdrawiam
-
Ceny paliwa marzec 2026
Statoil Pietrzykowice k. Żywca PB 98 4.14
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
duże dziecko
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.youtube.com/watch?v=sT-Fee-5sZI najlepsze ujęcia z Madagaskar 2 z pingwinami
-
Spotkania na drodze
pozdrawiam kierownika czarnego avanta, przedwczoraj ok godz 17 wpuścił mnie na ul. Żeromskiego. Nie wiem czy to klubowicz ale pozdrawiam w ogóle to pozdrawiam wszystkich kierowców a4 z Żywca i okolic bo jest Nas dość sporo :>
-
Polecane opony letnie
Ale mi właśnie o indeks nośności chodzi... A co myślicie o tych dwóch oponkach? Letnie miałem teraz Continentale i były ok. Zimówki mam Alpin A3 i są świetne. Chciałem poznać Wasze opinie co do tych oponek
-
Polecane opony letnie
indeks nośności no przecież wiadomo o co chodzi... :gwizdanie:
-
Polecane opony letnie
Witam, a ja zastanawiam się nad oponkami: - MICHELIN PRIMACY HP i - CONTINENTAL CONTIPREMIUMCONTACT 2 które wybrać? Obie zebrały bardzo dobre oceny w testach ADAC. I jeszcze jedno pytanko jaki indeks prędkości muszę mieć do mojej Audiki? Może to być 91 czy musi być 94?
-
[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
To najpiękniejsze autko jakie powstało z pod znaku baa to wogóle najpiękniejsze auto ten kolor silnik fotele kierownica... cudo
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to ognisko to lepszy pomysł.... usmażymy se kiełbaski
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a to też bym wcześniej jechał
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no prawie tak serio było koło wpół do 9 :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To trza było trochę poczekać i wyjechalibyście normalnie. ja i Proton tak zrobiliśmy i wyjazd był bez problemu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a no tak
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A więc będę. A w którym rejonie parkingu się zwykle spotykacie?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam! Panowie spotykamy się we wtorek?? Chętnie bym przybył tym bardziej że jeszcze nigdy nie byłem... Pozdrawiam
-
[B5 ADR] Dziwne tarcie przy hamowaniu
Prawy przód. ale dziś jeździłem i się "uciszyło". Mam nadzieje że to nie wróci. Może rzeczywiście to było "coś" w klocku...
-
[B5 ADR] Dziwne tarcie przy hamowaniu
locki mam ferodo. Przejechałem jakieś 2tys. Teraz wróciłem z pracy ale jutro zaraz ściągam to koło i muszę to oblukac...
-
[B5 ADR] Dziwne tarcie przy hamowaniu
Witam! Dziś pojawił mi się problem z hamulcami: podczas zatrzymywania się słyszę dziwne tarcie. Tarcie słychac na moment przed zatrzymaniem się auta. Kiedy tylko zwalniam nic się nie dzieje... Klocki niedawno wymieniałem. Co to może byc? Pozdrawiam
-
[B5 ADR] Jak wymieni żaróweczke w drzwiach?
Proszę o pomoc. Wymieniłem dziś tą nieszczęsną żaróweczkę i dalej nie świeci... Co się mogło stac?? Czy mógł paśc przewód albo ta kostka? Inne światła świecą więc to na pewno nie bezpiecznik. Co to może byc??
-
[B5 ADR] Sens stosowania paliwa 95/98 oktanów
Ja tam nie wiem. Poprostu podzieliłem się z Wami moimi spostrzeżeniami... Może niech wypowiedzą się inni forumowicze którzy też zmienili 98 na 95 bo kilku mówiło że tak zrobi. żądzi
-
[B5 ADR] Sens stosowania paliwa 95/98 oktanów
lałem 98. 4 razy zalałem 95 i co? spalanie wzrosło o około 1 - 1,5 na 100km silnik gorzej sie wkręca i tak jakby głośniej chodził. i jak się to ma do tych wszystkich artykułów? sam już nie wiem co mam tankowac... chyba wróce do 98
-
[B5 ADR] gniazdo zapalniczki
więc spokojnie moge podłączyc nawet gps i lodówke chyba tak? a jak podłącze i będzie za duże obciążenie to spali tylko bezpiecznik tak? dzięki za odp
-
[B5 ADR] gniazdo zapalniczki
Witam! Mam pytanko czy wytrzyma gniazdo zapalniczki jak podłącze do niej rozgałęziacz? Często jeżdżę z GPS a w tym samym czasie przydało by się podłądowac telefon bo jak na złośc pada jek jestem w aucie . Nie będzie problemu? Pozdrawiam