Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Turbo padło, nowe z srodkiem ARL + wykres


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie,

Dzis wracałem z Katowic i na autobanie przy 230km/h nagle siwy dym za mają fruką sie zrobił, brak mocy i podkreślam kłęby dymu.... :wallbash: ;(

Autko zostało dzięki koledze TRZENIU :notworthy: odcholowane do ASO w Krakowie i teraz pytanie bo zapewne padło TURBO jakie wsadzić nowe ?

Rozmawiałem z gosciem który regenruje Turbawki, zaproponował mi taką samą jaka mam tyle ze z wnetrznosciami od ARL-a co Wy na to ? Gwarancji daje 12 miesiecy , jak bedzie sie sprawiała taka turbawka? Trzeba bedzie zmieniac program itd ?

Dzięki za podpowiedzi i sugestie

ps wczoraj mielismy z kolegą Themonem robic logi u mnie bo coś ostatnio autko nie jedziło tak jak przedtem , nie zrobilismy i mielismy robic logi dziś a tu krach i d*pa blada.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie chcesz modów zakladaj AWX,Jesli chcesz cos mocniej BRD z 2,0TDI 170km jest p&p-ale ciezko dopasc,Jak zalozysz jakas hybryde z innymi wirnikami itp bedziesz musial zmieniac program,tylko dowiedz sie kto to zrobi bo nie kazdy bedzie chciał stroic hybrydusa :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber , jutro znowu spróbuje zadzwonic do Daniela , dzisiaj nie odbiera telefonu :disgust:

Cóż jest Brynia - jest laweta

jest Cuber- jest Trzeniu.

hehe fajny text :th:

wiesz Brynia... właśnie w takich momentach poznaje się prawdziwych przyjaciół :gwizdanie:

zresztą mnie też kiedyś Cuber holował o 2 w nocy jak zalałem PB do TDI :decayed:

btw. ile Cię skasowali za lawetę? ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wkońcu jak jest z turbulum z bebechami od ARL ? bedzie to chodzić czy nie bardzo ? bedzie trzeba zmieniac oprogramowanie czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuu szkoda turbinki i stresu , ale teraz masz "pretekst" do poprawy wyników.

no to wkońcu jak jest z turbulum z bebechami od ARL ? bedzie to chodzić czy nie bardzo ? bedzie trzeba zmieniac oprogramowanie czy nie ?

Strojenie na nowo potrzebne wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cuber, ja bym na Twoim miejscu nawet kosztem czasu szukal wiekszego turbullum niz to, ktore miales. Kazde inne bedzie wymagalo korekty programu. Mocy nigdy za wiele :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz turbo z wirnikami od ARL:

http://www.allegro.pl/item325279955_tuning_turbina_passat_audi_1_9tdi_wirnikijak_w_arl.html

Myśle że jak musisz zmieniać to taka turbina to minimum. Zmienisz jeszcze intercooler i 190km powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz zamiar zmieniac auto w tym roku, to nic bym nie rzeźbił, a jak Cubrowóz zostaje to mody jak najbardziej, i szedłbym w coś większego!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, własnie zamówiłem turbawke z bebechami od Arl-a cena wydaje sie ze ok jutro przyjdzie i zostanie wsadzona do audika , jutro moze mi sie tez uda podkoczyc do Vtechu na korekte programiku, zobaczymy co to bedzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, pytaj Brynie na privie o takie rzeczy ;)

ok ...

wywaliłem ... sorrri za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cuber jak wymienisz turbo to napisz jak się sprawuje taka hybrydka i ile dało się więcej wyciągnąć z auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cuber jak wymienisz turbo to napisz jak się sprawuje taka hybrydka i ile dało się więcej wyciągnąć z auta.

;0

napewno sie podziele informacjami , wstepnie jestem umówiony na piatek do Vtechu na korekte programu i sie okaze co sie da io czy sie da cos wiecej niz to co było.....

narazie to czekam na to Tubro jak na zbawienie bo ja bez audika to jak bez nóg .... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez audika to jak bez nóg ....

ten sam tekst słyszałem wczoraj jak mnie Brynia o pompa paliwa meczyła :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez audika to jak bez nóg ....

ten sam tekst słyszałem wczoraj jak mnie Brynia o pompa paliwa meczyła :polew:

takie życie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za OT ale czy panuje jakiś wirus na forum ? Najpierw Bryńka teraz Cuber... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za OT ale czy panuje jakiś wirus na forum ? Najpierw Bryńka teraz Cuber... :polew:

osttanio jeszcze Truogr :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może cuber jakiś spocik pod v tech ?

a co też będziesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...