Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Turbo padło, nowe z srodkiem ARL + wykres


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Waski , głupia sprawa ale nie wydaje mi sie żeby to był Vtech winny temu ze Turbo padło.... pytanie jeszcze czy na pewno to Turbo jesli tak to jakis k**wa zbieg okolicznosci , równie dobrze mogla Ci sie stac jak byś popierdzielał na Autobanie......

Tak jak pisał Sokolnh jesli (a raczej napewno) nie ingerowali w nic to nie jest ich wina głupi przypadek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz to sie dowiedz.

Może zbiek okolicznośći,ale każdy by sie wk...na moim miejscu.

Powiedza że to moja wina i stan A4.I oczywiście program nie wiadomo co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pech ... [ turbulum od AWX-a + program + przebieg ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waski , głupia sprawa ale nie wydaje mi sie żeby to był Vtech winny temu ze Turbo padło.... pytanie jeszcze czy na pewno to Turbo jesli tak to jakis kurfa zbieg okolicznosci , równie dobrze mogla Ci sie stac jak byś popierdzielał na Autobanie......

Tak jak pisał Sokolnh jesli (a raczej napewno) nie ingerowali w nic to nie jest ich wina głupi przypadek....

Cuber ,Widzę że sie przejołeś.Nie miej Sobie nic do zarzucenia :th:.Nie Twoja wina.[br]Dopisany: 20 Marzec 2008, 15:50 _________________________________________________

pech ... [ turbulum od AWX-a + program + przebieg ]

160 tyś,pewnie tak jak piszesz,ale dziwne uczucie jak przyjerzdzasz i po 15 mi wyjerzdzasz na lawecie.... :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waskipl a napisz cos wiecej na temat tego programu ktory masz .....

z ciekawosci zadzwoniłem teraz do ASO do kumpla i powiedział mi tak , ma przypadki ze trubiny padaja po 60 tyś i zna tez takich którym pada przy 250 tyś czego przykładem moge być Ja :th: zdarzają sie tez goscie co robia po 300-400 tys ale to jest rzadkosc, ale średina to 160-180 tys i turbawka do wymiany.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jade zaraz TAXI do mechanika,napisze dokładnie pózniej co się stało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.Już po djagnozie.Turbo wiwinięte na druga stronę.....całkowity złom!!!!!

Oleju brak....

Szkoda gadać.mam już nowe,jutro ma być przeszczep,zobaczymy czy takie samo i czy się przyjmie.Zaraz muszę się odstresować...

Dziwna ta cała sytacja.?Sam już nie wiem co o tym myśleć? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh dokładnie to samo Ci sie stało co u mnie ( tyle ze moje padło na autobanie przy 230... ) :evil: tez całkowity złom z Turbawki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh dokładnie to samo Ci sie stało co u mnie ( tyle ze moje padło na autobanie przy 230... ) :evil: tez całkowity złom z Turbawki...

Widać wirus jakiś w Krakowie jest....Mam nadzieję że jutro wszystko wróci do normy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zdrowiejcie szybko, cobyście nas na spocie nie pozarażali :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

średnia to 160-180 tys i turbawka do wymiany.....

strasznie cienka ta średnia, coraz mniej wierze w audi :kwasny:

akurat audi turbin nie robi .... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

średnia to 160-180 tys i turbawka do wymiany.....

strasznie cienka ta średnia, coraz mniej wierze w audi :kwasny:

Tą średnią zaniżają ludzie , którzy nie wiedzą jak obchodzić się z autem wyposażonym w turbosprężakę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

średnia to 160-180 tys i turbawka do wymiany.....

strasznie cienka ta średnia, coraz mniej wierze w audi :kwasny:

Tą średnią zaniżają ludzie , którzy nie wiedzą jak obchodzić się z autem wyposażonym w turbosprężakę :naughty:

sczególnie niemcy ktorzy gniota 200 po autobanie ,zjezdzajana na stacje i gasza motorownie .... a potem my kupuje ledwo dyszace kible i jeszcze je cipujemy ... :polew::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje tez tak uważam,o turbo trzeba :th: dbać[br]Dopisany: 21 Marzec 2008, 09:13 _________________________________________________Aha ,mam pytanko czy dymienie po pewnym czasie po zrobienu programu,ma coś wspólnego z turbina? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze miec i moze nie miec. Wszystko zalezy od tego kiedy i w jakich okolicznosciach wystepowalo to dymienie, oraz jaki kolorek mial stefan...

Gdzie robiles program?

Czy dymienie bylo przy pedale w podlodze?

Czy zaczelo wystepowac dokladnie po zmianie softu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie po programie wszystko było ok.po miesiącu przy ok 2-3 tyś na jedynce i dwójce dymił na czarno. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waski jak tam furaczos ??? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,już po przeszczepie.Udało się.Kolejny raz koledzy z WAMATU,uratowali mnie,Staneli na wysokości zadania i już mam sprawne A4.Wieczorem udało mi się załatwić turbo.

Na razie strasznie dymi na biało ,ale musi się wypalić olej.

Zapomniałem powiedzieć że pozostał mi krótki wykres na hamowni...muszę zrobić zdjęcie i przedstawię. :)

Dużo nerwów kasy,ale mam nadzieję że wszystko już za mną. :)[br]Dopisany: 21 Marzec 2008, 20:11 _________________________________________________Mam pytanie do Was.

Jechać jeszcze gdzieś sprawdzić na hamownię czy już dać sobie spokój?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...