Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Turbo padło, nowe z srodkiem ARL + wykres


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

hm 400 nm to teraz juz mam :tongue4:[br]Dopisany: 17 Marzec 2008, 00:56 _________________________________________________wykres wkleje później, wyszło 172 Koniki i 416 NM dalej by sie dało ale to jest tak bezpiecznie przy umiarkowanym zadymieniu i spalaniu.... :th:

A czujesz różnicę po wczesniejszym programie?Mam się powołac na Ciebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ? :) Hamownia hamowni nierowna...

ale niutki sie zgadzają :gwizdanie:

oto mój wykres

d909af06f64486bd.jpg

waskipl powołaj sie na A4-klub.pl :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze ten max moment Ci tak szybko opada...

Fajniej byloby jakby auto ciagnelo rownomiernie w mozliwie pelnym zakresie obrotow. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze ten max moment Ci tak szybko opada...

Fajniej byloby jakby auto ciagnelo rownomiernie w mozliwie pelnym zakresie obrotow. :cool:

hm.... jest duuuuzo lepiej niż bylo na seryjnej suszarce , hm zwryfikujemy to pewnie na najbliższym spocie jak bedzei sucho z rexem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealnie byloby gdyby wykres byl mozliwie plaski, auto ciagneloby rowno az do odciecia, a teraz traci powera juz po 2500obr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kicha ten wykres .... :confused4: [teraz juz sie takich nie robi ..... ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealnie byloby gdyby wykres byl mozliwie plaski, auto ciagneloby rowno az do odciecia, a teraz traci powera juz po 2500obr...

wiadome ze było by idealnie aby moment byl jak najbardziej płaski...... :kox:

Spanky a jakie sie teraz robi ?? moze ktoś wrzuci jakis pokazowy od jakiegos thebesiaka tunera :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ nie chodzi o tunera...nie rozpatrujmy tego od tej strony pliss :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak spytam ile auto z orginalnym turbo ARl ma w serii? Gdzie te turbo montowali, w A3??

W Seatach Leonach.. :kox:

Montowane były w Leonach i Golfach IV a moc dokładnie 152km (inny intercooler i jeszcze parę innych zmian w silniku), mam kolege z takim leonem i po modach wyszło mu 190km - bardzo ładnie chodzi ten Leonik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm.... jest duuuuzo lepiej niż bylo na seryjnej suszarce , hm zwryfikujemy to pewnie na najbliższym spocie jak bedzei sucho z rexem.....

Nie to zebym faworyzowal Rogala, ale lukasza avf jezdzi bardzo fajnie...

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=729b338c85e61553

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montowane były w Leonach i Golfach IV a moc dokładnie 152km (inny intercooler i jeszcze parę innych zmian w silniku), mam kolege z takim leonem i po modach wyszło mu 190km - bardzo ładnie chodzi ten Leonik

a moze poprosisz kolege i Ci uzyczy wykresiku to byś go tutaj wkleił :naughty:[br]Dopisany: 17 Marzec 2008, 14:46 _________________________________________________Panowie pytanie jest takie czy lukasza faktycznie ma tyle koni co na wykresie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cuber, w klubie Leona jest sporo ARL'i po modach, poszukaj...

Jak bylem u Rogala to mowil, ze sporo takich aut robil osatatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spanky a jakie sie teraz robi ?? moze ktoś wrzuci jakis pokazowy od jakiegos thebesiaka tunera :gwizdanie:

bardziej płasko ... wykresów bylo juz mnostwo na forum ...

osobiscie po co przekraczac 400 Nm w osce .. trzeba bylo sobie zazyczyc max 380 i pociagnac jak najbardziej przy wyzszych obrotach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cuber, w klubie Leona jest sporo ARL'i po modach, poszukaj...

Jak bylem u Rogala to mowil, ze sporo takich aut robil osatatnio.

no tak tyle ze popatrzcie na to ze ja mam turbawke normlana tylko srodek inny i nic wiecej.... a przydalo by sie jeszcze wtryski zminic coolera itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o pomiary to jest w wawie obciazeniówka ktora wypluwa wysze wartości i NM i KM niż poamiar na kole u rogala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie co było przeszkodą żeby troszke więcej km zrobić??? Bo wiem że pompki na więcej starczą, turbo z ARL więc też powinno na więcej wystarczyć. Cooler za mały????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o pomiary to jest w wawie obciazeniówka ktora wyplówa wysze wartości i NM i KM niż poamiar na kole u rogala...

sprawdzałem autko które zrobił Rogal i wyszło o 15 koni mniej niz na wykresie..............

dobra koniec tych głupich gadek bo sie zaczyna znowu robic niepotrzebna zadymy ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cuber, nie przesadzaj, jakie glupie gadki? Poprostu komentujemy Twoj wykres, ktory moglby byc nieco lepsziejszy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cuber, wydaje mi się że masz ciutkę mniej Nm i więcej koników.. Zazwyczaj (podkreślam zazwyczaj) tak trochę przekłamuje inercja.

Tu przydałaby się próba cuber vs lukaszr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...