Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Turbo padło, nowe z srodkiem ARL + wykres


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

A myślisz że to jakiś przesąd, omam, znak z góry :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nic nie myślę....przypadek .zrobię zdjęcia jak turbina została uszkodzona.Podobno dawno takiej niewidzieli....I też jest to dziwne że nie było nic słychać,i nic czuć że coś jest nie tak z nią???? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziemy kiedyś na spocie to Ci opowiem jak koledze w Beemce dwumas padł... I też nic nie było słychać i czuć... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waskipl

Mam pytanie do Was.

Jechać jeszcze gdzieś sprawdzić na hamownię czy już dać sobie spokój?

pewnie że jedź i wydaje mi się że jakaś korekta softu też by się przydała po zmianie turbiny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

średnia to 160-180 tys i turbawka do wymiany.....

strasznie cienka ta średnia, coraz mniej wierze w audi :kwasny:

Tą średnią zaniżają ludzie , którzy nie wiedzą jak obchodzić się z autem wyposażonym w turbosprężakę :naughty:

sczególnie niemcy ktorzy gniota 200 po autobanie ,zjezdzajana na stacje i gasza motorownie .... a potem my kupuje ledwo dyszace kible i jeszcze je cipujemy ... :polew::naughty:

ja jeszcze mniej wierzę w skodę, turbo padło po 35tys, potem do 169tys nic się nie działo

trochę nie związane z turbiną, ale ojca Q7 laweta zabrała po 5tys, teraz koło 125tys i jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waski, fajnie ze juz po wymiance,

Stary kurde stało Ci się wszytsko tak jak u mnie.... mój tez kopcił na bialo ale juz mu przeszło wypalił sie olej z układu wydechowego , jak zmieniali Tubawke to wylewali z układu wydechowego olej no ale to co zostało musi sie wypalić.... będziesz miał przez kilka dni tylnią klapę troszke tłusto od oleju no ale z czasem przejdzie....

Co do hamowni to pewnie że jedź, i tak jak pisał ALV korekta programu by sie przydała na nowej Turbawce.....

wesołych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko gdzie?V-tech?

Wczoraj zrobiłem 50km aby wypalić olej.Już nie kopći.Delikatnię ją docieram.Mam nadzieję że już wszystko będzie OK.

Wieczorkiem powinienem wkleić zdjęcie z hamowni i powiećie co o tym sądzicie.Tak jak myślałem nie na 160 KM tylko 150 ale przez długim zakreśie obrotów....tak myślę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waskipl to co to za soft ? tyle to prawie jest w serii a z nowym turbo to w ogóle bez łaski ~ 150 powinno być w serii :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijcie jezdzic do porzadnych tunerow... macie CS pod nosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko do kogo????? soft robił mi Bieńkowski nie wiem czy coś Wam to mówi?Koleś który bawi śię tym od dawna,przygotowuje rajdówki Subaru.Lancery...Znam go i powiedział że zrobi mi w dobrej cenie.Wydawało mi się że ma doświadczenie.Współpracuje tez z V-techem.Myślę że po świętach podjadę do niego.Ale z tego co wiem,nie ma innego programu.

Może do kogoś innego? może maćie pomysł :th:

4668004a44166367.jpg

ea8f260a418adcee.jpg

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada jest taka - jedz do CompSportu www.compsport.pl i niech oni zrobia ci porzadny soft a do tego dostaniesz jakas znizke na w/w usluge w ramach czlonkowstwa w klubie Audi A4...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko do kogo????? soft robił mi Bieńkowski nie wiem czy coś Wam to mówi?Koleś który bawi śię tym od dawna,przygotowuje rajdówki Subaru.Lancery...Znam go i powiedział że zrobi mi w dobrej cenie.

Spojz na wykres. Widac wyraznie ze cos sie dzieje u gory (skok Nm i KM), tak sie nie zostawia dobrze wystrojonego auta- za duza roznica. Na Vag pewnie burdel by w cisnieniach doladowania sie pokazal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Rob przedstawił konkretnie opis tego "czipsa"... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa jednym słowem :(

a drugim słowem to sugeruję ci popatrzeć na wykresy prawidłowe (ani twój ani Cuberka do nich nie należy) i wybrac się do odpowiedniego tunera :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Poziek mówi.

Swoją drogą kolega czy nie kolega Ci to robił to coś mu się nie udało - może nie jest taki świetny jak by wynikało z jego doświadczenia...

Moja rada tak jak Adika > jak ma być solidnie i w miarę blisko to TYLKO CompSport.

Patryk swoją pracą się nie przechwala ale efekty (i jakość co ważne) stoją na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CompSport o ile się nie mylę mieli siedzibę w Krakowie na Ciepłowniczej??

Mam do Was pytanie czy teraz muszę wgrywać orginalny soft aby zrobić to po ludzku?

A może wiećie ile u nich kosztuje program? :mysli:

Cały czas pod górkę.szkoda gadać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...