Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audia4s4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audia4s4

  1. Ja mam trojramienna kiere ( gładka skóra ) i gałeczka ta ładniejsza jak s-line też gładka
  2. Kapitalna :kox: Marzy mnie się taka furmanka
  3. S8

    audia4s4 odpowiedział(a) na pet3r temat w Audi A8/S8
    A ja bym postawił na 300
  4. Iverson fajny wypasik Fajne plany szykujesz
  5. Ja miałem Bore TDI 110ps miałem ozn. AHF a Golfa IV TDI 90ps ALH
  6. S8

    audia4s4 odpowiedział(a) na pet3r temat w Audi A8/S8
    pet3r ja bym nic nie zmieniał
  7. S8

    audia4s4 odpowiedział(a) na pet3r temat w Audi A8/S8
    Jap..... Jaki kox Też mam taką na oku za 8tys eur nie wiem czy to dobra cena
  8. Dużo audików
  9. :polew: Ja bym sie przestraszył samego znaczka 323
  10. Moim równiez. Musicie mu za ten wyczyn ostrzeżenie sciągnąć
  11. http://moto.allegro.pl/item421047574_nowe_felgi_aluminiowe_19_5x112_styl_na_audi_rs4.html#photo A takie coś?
  12. Mnie tam sie to nie podoba jak i w srodku tak i na zewnątrz, a jak juz z francuza to nie lepiej Scenica DCI
  13. Oj adziu coś słabo dajesz żeby nie dać rady paskowi 110ps (jezeli był w seri) ja AFN-em takie coś to na raz brałem
  14. Bo w Polsce to są barany chcieli by za darmo te samochody
  15. No 90tka 2.3 fajnie mruczy miałem dwie 90tki z tymi silnikami a najbardziej byłem zadowolony z Quattro.Kup sobie taką Quattro albo 2.3 20V 170ps
  16. Taka polska rzeczywistość
  17. Trasa do Poznania w jedną strone spokojnie 130-140km/h - 6 l spowrotem 160-170km/h i na światłach troche ciągłem na biegach wyszło coś około 8-9 l. Przy jeździe typu emeryt poniżej 6 l
  18. U mnie dzielnicowi mają auto salonowe, marki Fiat Albea Nawet jeżdzi :drool:
  19. Panda 1.1 też fajna by była na radiowozik
  20. :polew: Turasy takie nadpobudliwe nie są
  21. Kapitalne to radio , mnie najbardziej podoba sie opcja wyswietlanie obrotów silnika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.