Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AKE] Bajer czy kicz - polerowane listwy wewnętrzne


Hołk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Miałem zbędny komplet listew wewnętrznych i postanowiłem je spolerować.

Listwa na fotce to nie jest jeszcze efekt końcowy wymaga jeszcze polerowania dwoma pastami ale coś już widać.

Powiedzcie sami czy pomysł ma jakiś sens, nie będzie zalatywać kiczem, a może to już przesada z mojej strony.Zabawe z listwami na pewno dokończę i wstawię fotki z zamontowanymi listwami a jak się nie spodoba to kosz

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/37ffbb9f634b2d98.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm był podobny temat odnosnie malowania listew....

powiem tak jesli beda wypolerowane to kazdy odbity palec będzie widoczny :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z kolegami. Po samym wypolerowaniu, każdy (najmniejsza forma tłuszczu) odcisk będzie widoczny, przez co będziesz miał wrażenie, że są non stop brudne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajer to to moze nie jest ale moze sie podobac :good: ciekawe jakby to wygladalo jakby pociagnal te listwy lakierem bezbarwnym z lekka domieszka błękitu tak aby bylo widac ten srebrny kolor listwy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy:

bajer to to moze nie jest ale moze sie podobac :good: ciekawe jakby to wygladalo jakby pociagnal te listwy lakierem bezbarwnym z lekka domieszka błękitu tak aby bylo widac ten srebrny kolor listwy :kox:

Podoba mi się pomysł z tym błękitem tym bardziej że mam kolegę zawodowego lakiernika więc kto wie :mysli:

Lecę polerować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy:

bajer to to moze nie jest ale moze sie podobac :good: ciekawe jakby to wygladalo jakby pociagnal te listwy lakierem bezbarwnym z lekka domieszka błękitu tak aby bylo widac ten srebrny kolor listwy :kox:

Podoba mi się pomysł z tym błękitem tym bardziej że mam kolegę zawodowego lakiernika więc kto wie :mysli:

Lecę polerować.

trzeba tylko dobrac odpowiedni odcien tego blekitu i nasycenie zeby nie zrobic wioski bo szkoda by bylo tego niszczyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: i jak efekt ?

że mnie ręce bolą!

wieczorem wstawię fotkę tego elementu już w aucie.

reszta jest w trakcie pracy, schodzi się trochę bo to moje pierwsze polerowanie a i cały dzień tego nie robię tylko w wolnej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek, jak skonczysz to daj foty koniecznie... efekt moze byc ciekawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym polerowałes? :mysli:

zestaw polerski od gościa co oferuje polerowane relingi do audi z allegro.[br]Dopisany: 27 Sierpień 2008, 21:03 _________________________________________________Oto fotka listewki zamontowanej w aucie.Na zdjęciu tego nie widać ale jednak muszę ją jeszcze dopracować a końcowe polerowanie nie jest łatwe bo można niechcący przypalić.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3441dd2b8e4a098d.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...