Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AKE] Bajer czy kicz - polerowane listwy wewnętrzne


Hołk

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie listwy są niestety dopiero po pierwszym polerowaniu. Mam sporo pracy, dni są coraz krótsze, a najlepiej jest polerować przy świetle dziennym.

Jak skończę jeszcze tego samego dnia wrzucę fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z góry przepraszam za taki odkop. Minęło sporo czasu więc może dokończyłeś polerkę??

Ciekawi mnie w tym tylko jedno, czy nie będzie to oślepiać w słoneczne dni.

Co do lakierów, polerka traci wtedy swój połysk i staje się mleczna, po za tym lakier nie trzyma się aż tak dobrze, ponieważ powierzchnia jest bardzo gładka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydaloby sie wiecej fotek np calej deski rozdzielczej,ale ogolnie chrom w srodku to mi nie za bardzo podchodzi :confused4: jak rezac to sprobowac zrobic taki efekt szczotkowanego Alu jak w S-line :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie pisałem nic w temacie bo prace utknęły w miejscu (po prostu mi się nie chce :gwizdanie: )

Co do włącznika, był wydarty to na szybko kupiłem ten, ale na szczęście jest juz oryginał z AUTO światłami które na dniach mam wyrezać.

Wracając do włącznika z AUTO, to bez jakichkolwiek modyfikacji instalacji działa normalnie a jak włączę na auto, światła zapalają sie po 4sek w chwili przekrecenia kluczyka na 0 wszystko gaśnie więc używam AUTO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec jak niechceszzeby ci kolego auto plomieniem staneło to go odlacz z instalacji albo go sobie dotknij jaki goracy jak sie ładnie grzeje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do polerowanych listew. Ja mam takie od poczatku w aucie. Mam bezowa tapicerke- u gory ciemniej, u dolu jasniej, a w srodku listwa w kolorze kawy z mlekiem. Listwa, jest pomalowana pewnie jakims lakierem bezbarwnym, albo pokryta jakas zywica. wypolerowana na blysk. Myslalem, ze tak jest we wszystkich. Mnie sie osobiscie podoba, ale paluchy widac.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...