Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Jaka powinna być kierownica ?


czupurek

Rekomendowane odpowiedzi

Masz 3 rodzaje kierownic montowanych po 2001 roku. Trójramienna, czteroramienna i czteroramienna z multifunkcją.

Wymienić kierownicę to żaden problem. Mi się udało wstawić nawet taką z R8/TT

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_instalacja_kierownicy_od_audi_r8tt-t30102.0.html

Przebiegu w ten sposób nie zmienisz. No chyba, że chodziło Ci o "odmłodzenie" wnętrza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W komplecie z kierą występuje gałka zmiany biegów, inna jest do trójramienniej inna do czteroramiennej, jeżeli nie masz tego w komplecie to znaczy że coś ktoś rezał :polew:

A co do zmieniania kierownic to zauważyłem że jasne kiery gorzej wyglądają po takim samym przebiegu niż czarne, więc przy sprzedaży ktoś mógł zmienić żeby auto lepiej wyglądało( czyt. wyglądało na mniejszy przebieg)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, Kaj się pojawił. Gdzieś Ty był jak Cię nie było! :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo, o tzw. kompetach kierownicy z gałakmi biegów to nie wiedziałem :mysli:

Ja w swoim A4 mam trójramienną kierownice od S4, więc myślałem, że ktoś kombinował. Jak dorwałem pełną listę wyposażenia to się okazało, że ktoś miał takie życzenie i mu taką wstawili... Także nie zawsze inna kierownica oznacza wymianę w czasie użytkowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W komplecie z kierą występuje gałka zmiany biegów, inna jest do trójramienniej inna do czteroramiennej, jeżeli nie masz tego w komplecie to znaczy że coś ktoś rezał :polew:

A co do zmieniania kierownic to zauważyłem że jasne kiery gorzej wyglądają po takim samym przebiegu niż czarne, więc przy sprzedaży ktoś mógł zmienić żeby auto lepiej wyglądało( czyt. wyglądało na mniejszy przebieg)

mam 4-r bez multi ... jaką powinienem miec więc gałkę zmiany biegów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W komplecie z kierą występuje gałka zmiany biegów, inna jest do trójramienniej inna do czteroramiennej

Eeee... chyba cos nie tak :naughty:

Zarowno 3-ramienna (zwykla gladka skora) mogla miec galke "ogorka" jak i 4-ramienna chyba :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W komplecie z kierą występuje gałka zmiany biegów, inna jest do trójramienniej inna do czteroramiennej

Eeee... chyba cos nie tak :naughty:

Zarowno 3-ramienna (zwykla gladka skora) mogla miec galke "ogorka" jak i 4-ramienna chyba :mysli:

Sie znasz :decayed: pokaz mi na 100% oryginalna a4 z kierą trojramienna i gałka bez chromu(tzn od wersji z czteroramienna kiera)[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2008, 19:25_________________________________________________

O, Kaj się pojawił. Gdzieś Ty był jak Cię nie było! :gwizdanie:

Malik Jestem cały czas, za dwa miechy ślub, więc rozumiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...