Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audia4s4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audia4s4

  1. albo 530d E39 po lifcie Też dobre rozwiązanie
  2. Ja do BMW nic nie mam. Jakbym miał kupić to tylko e46 330d 184ps lub 204ps po lifcie
  3. Jaki numer ma bezpiecznik od spryskiwaczy reflektorów A4 B6?
  4. Na mobile miała taki sam przebieg
  5. Na mobile była z jakiś miesiąc temu albo więcej
  6. Ładna,środek piękny, kupiłeś ją z mobile? Bo widziałem jakiś czas temu taką samą
  7. audia4s4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ja B6 dwa razy wiozłem do ślubu znajomych,choć ja bym wolał jechać A6 lub A8
  8. To chyba nawet nie jest ori Audi,ale nie jestem pewien. Ktoś sobie dolepił i świrował
  9. A tak się wtrące bo o golfikach mowa. Przejedźcie sie (lub zakupcie) Mk2 GTI 16V 139Ps 87r wersja bez kata to dopiero jest ogień w szopie.Posiadałem kiedys takiego przecinaczka dawno temu,(początek lat 90-tych) masakra pocisk jak na tamte czasy Uwierzycie lub nie 235km/h szedł. Nawet mam ochote kupic sobie takiego i trzymac w garażyku.
  10. Wiem,wiem. Brewki robią wyjazd tylko musze znalezc czas aby je ściągnąć.Lampy ori po lifcie już zamówione
  11. audia4s4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    TYLKO BMW WSIOKI [10] ... ~marysia 2008-10-09 22:39:46
  12. Nie miałem czym jeździc więc zostawiłem sobie, ja lubie te przecinaczki.Jeszcze jakiś wirusek by się przydał
  13. Nowa maszynka. Audi A3 1,9 TDI (ASZ) 131ps 6 Biegów 2001r.Wersja ambition. -Klimatronic -Elektryka -Grzane lusterka -Xenony + spryskiwacze -Kubełkowe fotele -Bose sound system -Pełen FIS -Radio Symphony -Felga 16' -Zawieszenie ambition -16mm -10 Airbagów -Trójramienna kiera -Sensor deszczu -Wywalony kat Lampy tylnie zakładam normalne, grill też normalny , i brwi ściągam
  14. Ło matko jaka kaszana Coś ty zrobił z tą deską ! Chociaż tobie sie podoba
  15. Szkoda że nie mam tego programu
  16. Cisza nikt sie nie wypowiada
  17. to też pewnie robią
  18. Dzisiaj odebrałem auto od konusika mam teraz 173PS oczywiście potwierdzone hamownia,(wkrótce ukaże wykresik), tera to pocisk :kox: felge 18" zakupiłem taką jak tutaj http://moto.allegro.pl/item439531928_audi_rs6_alu_felgi_19_a4_s4_rs4_a8_s8.html#photo , teraz cos by sie przydało zrobić z zawiasem bo troche dziwnie wygląda na seryjnym przy tych kołach więc narazie jeżdze na 15' Jak tylko glebe zmontuje to zaraz wrzucam fotki
  19. Ja trzymam gaśnice w małym kartoniku razem i innymi klamotami
  20. Mam prośbe może mi ktos pokazac na zumi w którym miejscu w Poznaniu bedzie ten spocik przy tym kinepolis

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.