Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Konkurs klubowy VT cz4 - bez nagród

Wybieramy najładniejszy

  1. 1. Wybieramy najładniejszy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

LUKE, I'm your father ... :kox: :kox:

tak jakos mi sie skojarzyło

nie oglądałem gwiezdnych wojen :gwizdanie:

a co do samej pracy , to wygrywa bo ma pewną część z Audi :thumbup: dokładnie to S3

5972d836548c5b8f.jpg

po lekkich modyfikacjach wskoczył na oryginalne ślizgi :polew:

Opublikowano

Keżor, praca nr 1 kox, ale z tymi lustrami a'la M3 pojechales... :decayed: Mogles tez jakiegos grilla zasadzic :)

Opublikowano

:decayed: Mogles tez jakiegos grilla zasadzic :)

hahaha, po co z przodu grill? :P te wloty ytlko dałem żeby sie hamulce chłodziły i ten dyfuzor żeby nie odleciał od ziemi :D

z tyłu na nadkolu masz grill :polew: :polew:

Opublikowano

Jakies soczewki z przodu by mu sie jeszcze przydaly.. :polew:

Opublikowano
d50647d0a5fd2e63.jpg:tongue4:
Opublikowano

Keżor jesteś wielki ale poczekaj właśnie kończę ściągać Paint-a I wtedy Ci pokaże :dance:

Opublikowano

Tą razą mi się najbardziej podoba praca bratpit'a.

Tylko tylnie lewe kółko siakoś dziwnie tak stoi :decayed:

A tak poza konkursem to Keżorowe puzzle rządzą :afro:

Opublikowano

Kezor poprostu :notworthy: a i dla reszty za wklad :hi:

Opublikowano

jak dla mnie to powinien byc konkurs

kezor vs sokolnh

oraz

inni kontra inni

:>

...juz wiem czym na narty chciałbym jechać :D

Opublikowano

Keżor, praca nr 1 kox, ale z tymi lustrami a'la M3 pojechales... :decayed: Mogles tez jakiegos grilla zasadzic :)

to nie sa lusterka ala m3 ;>

lusterka ala M3 wygladaja calkiem inaczej

to sa lusterka rajdowe stosowane np. w Mitsubishi evo VIII fq400 ( tak zwane potocznie "uszy shreka" ) ;]

Opublikowano

Kężor, chylę czoła. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to, że trochę olałeś antialiasing przednich wlotów. Ale rozumiem, że brak czasu na dokładne "wygładzenie" :)

Opublikowano

chłopaki dużo fajnej robótki zrobiliście :kox: i "malec" jakby ożył :naughty:

keżor masz halogenki z kratkami od audi :gwizdanie: fajnie wyglądają.

mogę zagłosować na dwie prace? bo dwie mi się podobają ;)

Opublikowano

za długie to głosowanie !! i tak już nikt nie głosuje , albo niech tu głosowanie dalej leci żeby nie było że chce wygrać przed czasem , a róbmy już następną edycje z obiecanym cubrowozem

Opublikowano

za długie to głosowanie !! i tak już nikt nie głosuje , albo niech tu głosowanie dalej leci żeby nie było że chce wygrać przed czasem , a róbmy już następną edycje z obiecanym cubrowozem

Keżorku jak Ci się nudzi to możesz zrobić VT mojego pojazdu :naughty: Wysłać Ci jakąś ładną fotkę? :dance:

Opublikowano

Keżorku jak Ci się nudzi to możesz zrobić VT mojego pojazdu :naughty: Wysłać Ci jakąś ładną fotkę? :dance:

nudzi nie nudzi ale piwo bych se dupnął :drunk::polew:

możesz wysłać , ale B5ki lubie to nie można syfu zrobić z niej , a ja czasem lubie sobie spojler pierol...ć :polew:

to wrzuć fotke swojego , ja wrzuce swojego i powiem że wirtual haha i przerobiłem na sedana :polew: :polew:

Opublikowano

no konczmy i dawac inną baze,

tylko pasowały by troche wiecej czasu miec na zrobienie vt :naughty:

Opublikowano

Oddalem glos na Grafiego za .......................... to ze sie nie zraza "profi" umiejetnosciami konkurentow :)

Panowie zrobcie jakis VT z moim :P Zdjatka sa w MOJA A6 :P albo w podpisie :P

Opublikowano

Tak poza konkursem :kox:

62b84172dc035892.jpg

Opublikowano

widze ze grafi sciagnales juz tego photoshopa ;)

Opublikowano

Kupiłem :gwizdanie: i teraz sie uczę :dance: A jak moja praca ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.