Treść opublikowana przez grafi
-
Strefa Śmiechu
http://www.manaszk.it.pl/zarty/1214036-Passat.jpg Super to wygląda
-
opony i felgi
Pomysł dobry,wykonanie fatalne. Diabeł tkwi w szczegółach Nie wolno władzy w konia robić, bo i tak się nie da a skutki uboczne fatalne
-
Absurdalny przepis drogowy
I zwiną właściciela auta za pomoc w przestępstwie.
-
Ćwiczenia rezerwy
W cywilu od 2000r (Lato) i tylko raz byłem w rezerwie na ćwiczeniach ale aż 14 dni. ćwiczenia były cięszke , spać gdzie się da wycieczki krajoznawcze tylko raz byliśmy na poligonie porzucać granatami i z kałach seryjką do celu (za***ista sprawa) A tak w ogóle po tych 10 dniach wróżę Ci dłuższy spokój od ćwiczeń w mundurku.
-
Euro 2012 - Zabiorą nam czy też nie
Słyszałem ze Japończycy chcą nam pomóc w budowie stadionów Stadion Narodowy Made in Japan Ale i tak głosuję na tak, ale czy dobrze robie
-
konkurs klubowy VT
Z tego co czytam sami zawodowcy a ja pierwszy raz z takim programem miałem do czynienia ale tez dałem swoją propozycje musi być się z czego śmiać
-
[B5 ADR] Pomóżcie mi wybrać kolor skóry ;)
011 ładny kolorek tylko nijak ma się do srebrnego nadwozia. Proponuje coś takiego. Propozycja z galerii tej firmy JAVA
-
[B5 ABC] trze po zmnianie felg
Zerknij może nadkole się poluzowało i trze o plastik.
-
[B5 ABC] odpryski na masce - lakierować czy nie?
Lakierować i się nie zastanawiać, a będzie piknie wyglądać. :th:
-
Gołe panie dają radość - i spamerom, i internautom
I wszyscy zadowoleni i tak trzymać :oklaski:
-
[B5 AFN] Drgania na kierownicy??
Luzy na wachaczach dają drgania które przenoszą sie na kierownice, więc może to być to. tak czy siak te luzy trzeba zlikwidować.
-
[B5 1Z] Jakie dywaniki gumowe wybrać???
Gumowe na zimę dobre , i również polecam wzór drugi
-
[B5 AHU] Potrzebuje felgi 16" na urodziny dla mojego taty do B5
nie myje, on ma w warsztacie uczniów którzy mu myja auto To bierz te niech uczniowie się na coś przydadzą
-
[B5 AHU] Potrzebuje felgi 16" na urodziny dla mojego taty do B5
Trudno coś doradzić nie wiedząc jak wygląda samochodzik (daj foto). Ale felgi niczego sobie.
-
[B5 1Z] Co myślicie o tych lampach???
Wiem dlatego pozostaje nam coś takiego http://moto.allegro.pl/item257950144_nowosc_audi_a4_avant_diodowe_led_chrome.html
-
[B5 1Z] Co myślicie o tych lampach???
Lampy właśnie te lampy mam upatrzone sobie, są najładniejsze jakie widziałem.
-
poszukuje fotki
No ładnie się prezentuje.
-
[B5 ADP] Zamontowanie tłumika sportowego
Podpisuje sie pod tym kiedyś też zabawiłem sie w to i szybko wróciłem do standardowego.
-
Strefa Śmiechu
Bez Gozdzikowej i Etopiryny się nie obejdzie. http://www.youtube.com/watch?v=gTkZ40Ycdzw
-
Strefa Śmiechu
Włamywacz skarży się koledze: - Ale miałem pecha. Wczoraj włamałem się do domu prawnika, a on mnie nakrył. Powiedział, żebym zmykał i więcej się nie pokazywał. - No to jednak miałeś szczęście! - Szczęście? Policzył sobie 300 zł za poradę!
-
Gamma CC
W tych kaseciakach tak bywa ze jak spadnie pasek napędzający jedną z rolek to autorevers tak wariuje zerknij sam bo elektryk cię skasuje pewnie za coś całkiem innego co wymyśli na poczekaniu.
-
[B5 AAH] Klima nie dmucha??
Jak dmuchawa działa to odpięła sie linka od komory głównej która docina lub otwiera dopływ powietrza do kabiny , musiała się odpiąć jak była zamknięta komora temu Ci nie dmucha
-
[A8 4.2] kilka filmików...
U mnie też tylko głos.
-
[B5 ADP] Znoszenie Samochodu (auto pływa) - problem z zawieszeniem
Ja bym jednak zajął sie amorkami.
-
Strefa Śmiechu
http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=uk&code=4c78a60abfb60d50bb9399a7f3bbab5b