Treść opublikowana przez grafi
-
Strefa Śmiechu
- VT mojej Gdyby ktos mial ochote sie pobawic:)
Może ktoś zapoda jakąś dobrą bazę do Vt A tak poza tematem, piszę do Władz Forum może ktoś by utworzył w dziale Na Każdy Temat (albo tam gdzie uzna za słuszne) dział np. Nasze prace Vt i umieścił tam dotychczasowe już zakończone prace i tam również będą sie toczyły następne boje.- VT mojej Gdyby ktos mial ochote sie pobawic:)
http://www.fotosik.pl/- VT dla rozluznienia [moja B6]
To tak dla zabawy Fota właściwa I po zmianie zderzaka.- Strefa Śmiechu
http://www.smog.pl/wideo/13075/pech_pijanego/- VT mojej Gdyby ktos mial ochote sie pobawic:)
Keżor Płacisz im za pisanie takich postów :gwizdanie:- VT mojej Gdyby ktos mial ochote sie pobawic:)
No tak jak mówisz tak po naszemu tak po polskiemu- VT mojej Gdyby ktos mial ochote sie pobawic:)
Nikt nic nie wkleja wiec ja wrzucam moją propozycję I to co zmieniłem. - Felgi - Lampy - Wstawiłem Ciemne szybki - Ulepiłem bałwanka - Rozkułem troszkę asfalt- Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Wbijać czekamy !!!- Strefa Śmiechu
http://www.allegro.pl/item283515076_opel_vectra_b_1_8_16v_97_alu_elektryka_metallic.html http://www.allegro.pl/item283525987_volkswagen_sharan_1_9tdi_110km_klima_7foteli_welur.html- Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Jak pisałem Ci kiedyś to są moje początki z tą grą. Ja byśmy zagrali w Enemy Terriroty Wofenstein to bym nożem was kilował- Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Zwarty i gotowy- Składamy życzenia świąteczne
http://www.poee.yoyo.pl/oplatek/?od=grafi- Spotkania na drodze
Niebyli oni przypadkiem z Karwińskich Błot? Może moja poprzednia niunia Całkiem możliwe na puckich blachach obecnie była :th:- Spotkania na drodze
Choczewo parking pod Melanem godz. 18:30 ciemne audi sedan z ramkami klubowymi , po krótkiej rozmowie okazało sie ze furkę kupił od jakiegoś klubowicza , więc zapodałem mu kalendarzyk wraz z zaproszeniem do wizyty na stronce.- Strefa Śmiechu
Trochę przesadził- Składamy życzenia świąteczne
Zdrowych i Wesołych Świąt http://i.wp.pl/a/i/kartki2/main/kartka2000.swf- Cubrowóz Konkurs Vt - ankieta jeszcze raz....
Ja Ci pomogę na mnie :gwizdanie:- Cubrowóz Konkurs Vt - ankieta jeszcze raz....
Ale żeby skody nie mogły parkować pod tym hotelem nie ładnie :gwizdanie:- Cubrowóz Konkurs Vt - ankieta jeszcze raz....
A co tam jest mało realnego ?- Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
I ja się piszę- VT konkurs vol.5 Cubrowóz
Zeby Ci czasem gały z orbit nie wyleciały jak zobaczysz VT cubera Ja swoją wysłałem bo mi już głupie pomysły przychodziły z nudów. :gwizdanie:- VT konkurs vol.5 Cubrowóz
Ja to już czekam na następny konkurs- Strefa Śmiechu
- Konkurs klubowy VT cz4 - bez nagród
Kupiłem :gwizdanie: i teraz sie uczę A jak moja praca ? - VT mojej Gdyby ktos mial ochote sie pobawic:)