Treść opublikowana przez grafi
-
Strefa Śmiechu
http://www.allegro.pl/item570356971_felgi_16_audi_vw_passat_b5_b6_golf_bora_seat.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
[B6 AVF] Nie świeci się centralny wyświetlacz
zerknij na początek na gałkę od wycieraczek na dolnej jej części jest wyłącznik tego właśnie wyświetlacza
-
[B5 AEB] Gęsta piana w zbiorniczku wyrównawczym chłodnicy
mały opis jak wrzucać foty http://www.a4-klub.pl/smf/jak_wklejac_zdjecia_na_forum-t27936.0.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A nasz , oki mateo dam ci moj nr kom na pw to pod tesko sie spykniemy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ano planuje czy to na ul. złota karczma 26 spocik się odbywa?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pocicie się jutro?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Siatka oddzielająca bagażnik w B5 Avant - fotostory
niema takiego prawa aby kolidować z roletą bagażnika
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
[ALL B5] Jak to jest z tym AJM
O na cós takiego czekałem. Tylko dlaczego kupowane filtry do AJM nie pasowały a te od 130 KM AWX jak ulał oto jest pytanie
-
[ALL B5] Jak to jest z tym AJM
Ale ludziki nie o to pytałem tylko czemu do mojego AJM pasują części od 130 konnego silnika jak np: Filtry powietrza, oleju, kabiny a te do 115 nie pasują może ktoś mi powiedzieć
-
[ALL] Czy kołpaki to obciach?
Nic nie mam przeciwko kołpakom bo niby czemu, w tej szarości zimowej ori kołpaczki wyglądają ślicznie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
A witoj
-
[ALL B5] Jak to jest z tym AJM
Właśnie KICHOL wymieniałem filtry powietrza , oleju, kabiny i od 115 nie pasowały zatem pasowały tylko od 130 konnego , może 2001 zaczeli zmieniać co nieco w silnikach idąc w stone 130 konnego silnika.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[ALL B5] Jak to jest z tym AJM
Jak to jest ze do Audi A4 2001 TDi 115 KM AJM pasują części od TDi 130 KM Czy wychodziły modele A4 z 130 konnym silnikiem z ograniczoną mocą do 115 KM i nosiło miano AJM proszę o objaśnienie tematu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy w klubie. :hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Pięknie witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy w klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy w Klubie