Treść opublikowana przez grafi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dobrze widzisz nie ma sprysków lamp :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
- Strefa Śmiechu
- Strefa Śmiechu
Leci komar, za nim mucha. Pewnie zaraz go wyprzedzi.- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam- Nowicjusz - wątek powitalny
witam- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- [B5 AJM] Cieknąca ciecz
Tak te okolice gdzie trzyma nogi pasażer .- [B5 AJM] Cieknąca ciecz
nie po dłuższym postoju ustaje kapanie A kapie gdzieś spod aluminiowej osłony nadkola- [B5 AJM] Cieknąca ciecz
Może i normalna ale czemu tak mocno i czy to wyciek czy po prostu skraplanie się wody?- [B5 AJM] Cieknąca ciecz
Dziś zaobserwowałem pod autkiem sporą plamę , cuciłem się na glebę zerknąłem pod autko i jest dość prężnie kapiąca ciecz na pierwszy rzut oka jak woda, dotyku jak woda ,w smaku jak woda więc chyba to woda. Wiec pytanie skąd ta woda w taki ładny dzień jak dziś bez deszczu ? Dodam tylko że wyciek ma miejsce na wysokości zawiasów przednich drzwi z prawej strony (od pasażera)- Nowicjusz - wątek powitalny
witam- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=BZSjefNCLkk&feature=channel Luzak- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj - Strefa Śmiechu