-
[B5 ABC] [Piotrek(BoLeK)] Audi A4 2.6 V6
ooo hehe a ja nie wiedziałem ze ty
-
[B5 ABC] [Piotrek(BoLeK)] Audi A4 2.6 V6
Witam was na dziale o moim aucie dość długo nic nie pisałem,ale na forum czytałem to co mnie interesowało itd. Mam taką informacje samochód wystawiłem do sprzedania można go znaleźć na komercyjnych portalach ogłoszeniowych cene można śmiało negocjować,autko nic się nie zmieniło dalej jest ładne :> Mam nadzieje że za napisanie tego tu nie zostane zlinczowany pozdrawiam
-
[B5 ABC] Temperatura oleju w moim 2.6 V6
no jezeli chodzi o mnie to temp.plynu to max 85 stopni chyba tu klania mi sie wymiana termostatu ale za to olej tak jak pisalem wyzej 90 stopni ale gdy jest cieplej zaraz mu podskakuje do gory..
-
[B5 ABC] Temperatura oleju w moim 2.6 V6
hmm no to ja nie wiem co z moim jest nie tak..
-
[B5 ABC] Temperatura oleju w moim 2.6 V6
no dzieki za odpowiedzi moze i czujnik bedzie za jakis czas do wymiany...jezeli chodzi o plyn chlodzacy jest dobry nie dawno wymieniony na ori i zmierzony tym cudownym urzadzeniem
-
[B5 ABC] Temperatura oleju w moim 2.6 V6
Witam,mam pytanie chodzi o temperature oleju jaka powinna byc w moim przypadku.Posiadam silnik 2.6 V6 jezdze na oleju Shell Helix 10w40 wymieniam max co ok 8 tys.Sprawa jest taka w dni sloneczne jak jezdze temperatura wzrasta mi nawet do 115 stopni przy jezdzie normalnej chce wyprzedzic to wyprzedzam itd itd. w jakies chlodne dni temperatura nie przekroczy 90 stopni i tu moje pytanie jest to standart czy cos nie tak ? mam juz te wskazniki to na nie patrze i chcial bym wiedziec to i owo prosze o odpowiedz dzieki
-
Poprzednie też było AUDI :)...... a jeszcze wcześniej.............
audi fajne,jednak nie tak jak wlascicielka tez kiedys mialem B4 tylko wiekrzy motor
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja sie nie wyrobilem czasowo jednak o 16 to dopiero mogl bym z odmu wyjechac na dojazd liczyc bez szalenstw jakies 30-40 min a moglo byc juz po zawodach...nastepny kiedy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to ktora ta godzina wkoncu mi pasuje na 16
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jezeli uda sie to na chwile napewno wpadne
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja jestem jak narazie za ale wszystko bedzie zalezec od pogody bo jak znow sypnie sniegiem to nie jade (choc zapowiedzi sa na slonce) wiec czekam na reszte co i jak
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
czesc ja tez bym sie pisal tylko kiedy co i jak mnie tu prosze informowac...w sumie do katosow tez nie ma daleko ale jezlei by sie mialo cos blizej utworzyc to czemu nie
-
[B5 AAH] Witam oto moja nietuzinkowa A4 2,8 V6 po samodzielnym tuningu.
oj oj spoiler na klapie napewno tu nie pasuje...taka samo tylni zderzak ta siatka....tlumik cos tez za duzo wystaje...lexy byly dobre kiedys alu ciekawe ale chyba troche za masywne jak na cala bryle auta.z przodu lepsze byly by moje lampy tak sromnie napisze.oglnie pisząc spoilery i alumy chrom to rozbierznosc stylów tuningu wdlug mnie...ladny kolor auta i silnik to napewno na plus.pozdrawiam
-
[B5 ABC] [Piotrek(BoLeK)] Audi A4 2.6 V6
dziekuję wszystkim za dotychczasowe opinie Nowak_zg prv wysłany 96b5 kierownica taka juz byla jak kupowałem auto w Niemczech...a ja ci zazdroszcze podłokietnika bo szukam do swojej orginalnego...no a tak pewnie też masz ładna A4-órke dzieki za opinie
-
[B5 ABC] [Piotrek(BoLeK)] Audi A4 2.6 V6
tak błotniki z przodu troszke trzeba bylo wyciąc ale nie dużo,kostek nie zmieniałem,lampy kupiłem w sklepie w Mikołowie ale są też dostepne na allegro
Piotrek(BoLeK)
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta