Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Pierwsza miłość :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jestem nowy, więc oprócz przywitania się w odpowiednim dziale wypada zaprezentować moje autko.

To już 12-letnia Niunka, która przyjechała z Niemiec w zeszłym roku - i od razu wpadła w moje łapki.

Ciemne lampy

hajperBez_tytulud.jpg

Tył

hajperBez_tytuluc.jpg

Przód (obecnie auto niestety ma srebrny grill - ale zmienię na taki jak był wcześniej)

hajperBez_tytulu.jpg

Po prysznicu

hajperuntitled.jpg

Brudna fela

hajperuntitled3.jpg

No i silniczek

hajperuntitleda.jpg

Co w planach - jak już wspominałem czarny grill. Możliwe że ciemniejsze szyby. Z zewnątrz chyba nie będę jej krzywdził, zmiany prawdopodobnie zajdą pod maską :)

Opublikowano

Auto ladne.. :th:

ale:

Odblaski na dokladce sa brzydkie.. :thumbdown:

Oraz ten wieszak z tylu.. :rolleyes:

Zmien jeszcze lampki z przodu na jakies inne i bedzie komplet.. :)

Opublikowano
  • Autor

A jakie miałem dać odblaski ? Burzyli mi się na przeglądzie, to są takie. A spoilerex mnie się podoba :>

Nie wiem, czy będę zmieniać lampy z przodu - te surowe mi się podobają :)

Opublikowano

czarny grill taki sobie, ale tylne lampy, podobają mi się :cool:

Opublikowano

Śliczna jest, z resztą na PJ już Ci to pisałam : P

Odblaski rzeczywiście troszkę rażą, ale jak mus to mus : )

Mnie też się spojlerek podoba, kwestia gustu : )

Opublikowano

ładniutka ta twoja :a4fan: tylko nie podoba mi się ten Matiz w tle (tak już mam nie nawidze tej marki :angry:), a ha może felgi byś zmienił bo te są ni jakie takie ;)

Opublikowano

ładniutka ta twoja :a4fan: tylko nie podoba mi się ten Matiz w tle (tak już mam nie nawidze tej marki :angry:)

Ty też ? :D

sorki za OT,

Pelex ma rację, może coś odrobinkę większego pod oponki ? : )

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie wiem, czy będę zmieniać lampy z przodu - te surowe mi się podobają :)

ładna

Jak zmienisz na ori valeo to dopiero będą ci się podobać ale to tylko rzecz gust według mnie ale ori najładniejsze i samochód będzie mioodzik

Opublikowano

a ten znaczek A4 to co tak sam przewedrowal na druga strone? :D

Opublikowano
  • Autor

Było małe kuku na pupie :( Konkretnie w tym miejscu dostała lewa lampa (całe szczęście dorwałem taką na allegro) - tyle że blacharz znaczek źle nakleił :)

Opublikowano

Było małe kuku na pupie :( Konkretnie w tym miejscu dostała lewa lampa (całe szczęście dorwałem taką na allegro) - tyle że blacharz znaczek źle nakleił :)

ja bym tego blacharza :bicz::polew:

A tak poza tym to ladne autko, chociaz ja osobiscie strasznie lubie chromowana obwodke grila i :audi:

Opublikowano
  • Autor

Auto obecnie wygląda tak:

DSC00699.JPG

A tak (mam nadzieję) będzie wyglądało :

new.jpg

Opublikowano

Miodzio :oklaski:, ja bym zostawil grilla tak jak jest obecnie :drunk:

Opublikowano

A mi się podoba ten drugi grill chociaż ja bym dał siatkę z mniejszymi oczkami. Myślę że lepiej by wtedy wyglądało, ale to rzecz gustu.

Opublikowano

A ja zdecydowanie zostawił bym grill tak jak obecnie wygląda.

Chrom dodaje zawsze elegancji (moje zdanie).

Kolor fajny, felunek wygląda jak z Astry2 ściągniety do audi nie pasuje. :kox:

Opublikowano

Fajny jest ten 2 grill.. Ale ten plaster troszke gryzie sie z kratkami na dole.. Najlepszym wyborem bylby grill od eSy.. :)

Opublikowano
  • Autor

No na tej drugiej fotce jest grill od S :) Tyle, że bez znaczka.

/edit

No w sumie tak :) Tak czy tak - mi się podoba ten na 2 zdjęciu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.