Skocz do zawartości
IGNOROWANY

e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)


djmostek

Rekomendowane odpowiedzi

d*pa, lecę dogrywać :)

This server is using a newer protocol ( 48 ) than your client ( 47 ). You should check for updates to your client

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był serwer steamowy, punisher go podał :kwasny: Wracamy na ten pierwszy, bo mało osób.

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

31.186.84.74:27711

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31.186.84.74:27711

nie wchodźcie.. Grają odpaleńce na wh i aimach :facepalm::facepalm: raymax potwierdzi :whistling: nie ma co wchodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gramy gdzieś?

Niestety chłopaki poszli. Dzisiaj był pogrom:naughty: WhyMe miałeś mnie pokarać? :nabijasie: Gdzieś polazł?

2013_01_23_00003.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połowe tej gry latałem z pompką albo piz*oletem, nie masz się czym chwalić Duds :banan: Poza tym pamiętaj, że jesteś dopalony... skilla nie masz za grosz, sam fart i czity czasami :decayed: A tamci odpaleni to masakra XD "nie nie, nic nie mam" a drugi do niego "widzisz ich? gdzie są?" :D celowanie przez ściany to już w ogóle bez krycia się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gramy cos bo wrocilem i cos moge pokarac

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

chodzcie pojdziemy na piaskownice i juz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połowe tej gry latałem z pompką albo piz*oletem, nie masz się czym chwalić Duds :banan: Poza tym pamiętaj, że jesteś dopalony... skilla nie masz za grosz, sam fart i czity czasami :decayed: A tamci odpaleni to masakra XD "nie nie, nic nie mam" a drugi do niego "widzisz ich? gdzie są?" :D celowanie przez ściany to już w ogóle bez krycia się

:polew::polew::polew: A farta trochę dzisiaj było, z resztą sam widziałeś :grin: Yebany tylko patrzył mi w monitor :polew:

a co do tamtych odpalonych to nic nie zrobimy, będzie nasz serwer to będzie spokój :whistling: Nawet z wh słabi jak barszcz :doh: Dopiero jak aima odpalił to wyszedłem..

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

gramy cos bo wrocilem i cos moge pokarac

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

chodzcie pojdziemy na piaskownice i juz

no właśnie na piaskownicy latają odpaleni... Ja mogę jeszcze gdzieś pograć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junior mi to podał, wchodźcie.

79.133.192.47:27062

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za grę. Czekamy na resztę wpłat i zamawiam serwer :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gramy gdzieś?

Niestety chłopaki poszli. Dzisiaj był pogrom:naughty: WhyMe miałeś mnie pokarać? :nabijasie: Gdzieś polazł?

http://s2.postimage.org/7xa2f4zk5/2013_01_23_00003.jpg

Po coś to wklejał :whip2::decayed::decayed:, nie no dzisiaj Piotrek rozwalał, a mi nie szło kompletnie, jedna akcja fajna i to tyle :facepalm:.

P.S. Nie wysyłaj mi więcej linków do wh, chyba, że sprawdzone, nie potrzebuje trojanów.... :facepalm:

:decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gramy gdzieś?

Niestety chłopaki poszli. Dzisiaj był pogrom:naughty: WhyMe miałeś mnie pokarać? :nabijasie: Gdzieś polazł?

http://s2.postimage.org/7xa2f4zk5/2013_01_23_00003.jpg

Po coś to wklejał :whip2::decayed::decayed:, nie no dzisiaj Piotrek rozwalał, a mi nie szło kompletnie, jedna akcja fajna i to tyle :facepalm:.

P.S. Nie wysyłaj mi więcej linków do wh, chyba, że sprawdzone, nie potrzebuje trojanów.... :facepalm:

:decayed::decayed:

:polew::polew::polew:

BTW Ale na DMie Ci dobrze szło zanim zaczęliśmy grać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...